Mr Mors - aankomst: 15/2/2025 We hebben een heel goed verblijf gehad in Chalet Le KB. De stijl van dit huis is fantastisch. Wij waren in totaal met 15 mensen. Er is heel veel ruimte, een grote woonkamer met eetgelegenheid en kleine plekjes om je terug te trekken. De sauna is wat klein, maar wel lekker. Lekker ontspannen en zweten, afgewisseld met een potje tafeltennis of -voetbal in de naastgelegen ruimte. De stoomcabine was niet helemaal ons ding (er hing daar een beetje een vreemde geur). Elke kamer heeft een eigen badkamer met douche. Daarnaast zijn het vrijwel allemaal 2-persoonskamers (op twee kamers na). De luxe keuken was ook boven verwachting. Erg fijn met zo grote groep. Bovendien zijn Elodie en Julien fijne mensen waar we goed mee konden communiceren. Al met al: een aanrader!
|
van der heijden - aankomst: 6/2/2025 Incredible chalet !!!br/Extreem schoonbr/Zeer vriendelijke en behulpzame host
|
Mr Bekker - aankomst: 4/1/2025 Mooi en ruim huis. Gastvrije ontvangst en behulpzaam. Goede voorzieningen, ruime kamers allen met eigen badkamer. Mooi skigebied.
|
beekwilder - aankomst: 18/2/2024 Zeer ruime chalet
|
de reijer - aankomst: 6/1/2024 Wat een fantastische verblijf! Het chalet is prachtig ontworpen, gezellig en perfect voor onze vriendengroep, We hielden van de nabijheid van de skiliften-slechts een korte pendelrit, Na lange dagen op de pistes genoten we van ontspanning in de hammam en de open haard was de kers op de taart, Julien's warme welkom met lokale lekkernijen was een leuke touch, Zeer aanbevolen!
|
Mr Rieple - aankomst: 30/9/2022 Zeer mooi en kwalitatief hoogstaand chalet in een geweldig dal op ca. 1200 m. Ideaal voor meerdere personen. We gingen wandelen en hadden een geweldige tijd. Zeer vriendelijk contact ter plaatse. Graag weer. Kan alleen maar aanbevelen.
|