Willems - aankomst: 26/7/2024 Een heerlijk verblijf! De inrichting was eenvoudig maar charmant, en de buurt was vredig, We genoten van het bezoeken van Avignon en de omliggende wijnvillages, Een perfecte basis voor het verkennen van Provence
|
Ms Schimmel - aankomst: 29/6/2019 Aankomst ging goed, accomodatie was schoon, wel aardi g wat gebreken, mankementen. Omgeving is erg mooi.
|
Ms Last - aankomst: 23/2/2019 Het park was goed te vinden. Bij aankomst (afgesproken tijd) niemand aanwezig om ons de sleutel te overhandigen en niemand ter plekje bereikbaar. Park ligt buiten tussen Carpentras en Aubignan in. In het voorjaar rustige omgeving. Je kunt mooie wandelingen maken langs Canal du Carpentras. Het huisje lag op een rustige plek.In februari niet veel andere bezoekers. Goede uitvalsbasis geweest voor bezoek aan onder andere Avignon en Orange.
|
Velthoven - aankomst: 23/11/2017 De vakantiehuis was gezellig en goed uitgerust, waardoor ons verblijf zeer comfortabel was, Genoten van het privéterras voor avondontspanning
|
Mr Coppejans - aankomst: 12/8/2017 Mooi park, prima zwembad, fantastische omgeving. Huisje leek wat verouderd (o.a. heel erg krakende trap naar verdieping).
Op mijn routeplanner was het niet te vinden bleek bij aankomst. Ik had het opgegeven adres ingevoerd, maar daarmee kwamen we er niet. Navraag moeten doen in de buurt.
Allemaal geen minpunten hoor. Topvakantie gehad!
|
Mr Vandenbroucke - aankomst: 8/4/2017 Prima uitvalsbasis om een prachtige streek te bezoeken (Ardèche, Provence, Drôme).
Leuk zwembad!
|