Pouhaut - aankomst: 14/4/2025 Ik genoot van het gemak van de wasmachine en droger. Het was fijn om schone kleren te hebben zonder al te veel mee te hoeven nemen.
|
Rouwen - aankomst: 11/2/2025 Het appartement had een geweldige sfeer, Het voelde gastvrij en deed ons meteen thuis voelen,
|
Zoë - aankomst: 9/2/2025 Lagen heten var vackert inredd, en sängarna var mycket bekväma, Vi uppskattade tvättmaskinen en torktumlaren, särskilt met schuur, Sammantaget en trevlig veselse
|
Lavinia - aankomst: 7/2/2025 Geweldige gezinsvriendelijke locatie, met gemakkelijke toegang tot wandelpaden in het Ecrins National Park. De volledig uitgeruste keuken was een pluspunt voor het koken van onze maaltijden.
|
vanderheyden - aankomst: 4/2/2025 Het hebben van een koelkast en vriezer was ongelooflijk handig, We hebben snacks en drankjes ingeslagen voor ons verblijf, wat de dingen gemakkelijker maakte,
|
Janneke - aankomst: 2/2/2025 We hebben enorm genoten van dit appartement. Het was ruim genoeg voor ons zessen en had alles wat we nodig hadden. De keuken was goed uitgerust en we hebben ervan genoten om samen te koken. Het uitzicht vanaf het balkon was geweldig, vooral bij zonsopgang. Het was maar een korte wandeling naar de supermarkt, wat het superhandig maakte. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat traag kon zijn, maar eerlijk gezegd waren we te druk met plezier maken om er veel om te geven.
|
Jeanot - aankomst: 31/1/2025 Wij vonden het verblijf geweldig! De wandelpaden in de buurt waren geweldig en we hebben genoten van het verkennen van de omgeving. Het appartement voelde als een thuis ver van huis, met alle gemakken die werden aangeboden.
|
Scholtens - aankomst: 2/1/2025 We hebben genoten van ons verblijf hier, De binnenjacuzzi was een leuke toevoeging, vooral na een lange dag op de pistes, Het heeft ons echt geholpen om te ontspannen,
|