Werner - aankomst: 14/9/2019 Zeer mooie wijnmakerij met appartementen. Zeer goed onderhouden faciliteit.
|
Mr Buurman - aankomst: 25/8/2019 Prima verblijf hier gehad. Vriendelijke eigenaresse, goed appartement + zwembad. Mooie omgeving, lekker uitrusten. Aanrader.
|
Mr Visser - aankomst: 29/8/2018 We zijn zeer gastvrij ontvangen. Er stond een heerlijk flesje wijn van de eigen wijngaard voor ons klaar. Het landgoed is prachtig en het huis erg mooi en compleet uitgerust. Zelfs een wasmachine ontbrak niet. Alleen was het een beetje donker binnen en zou het nog mooier zijn geweest de beplanting het uitzicht op de vallei niet zou belemmeren, want dat is namelijk prachtig. Er is een BBQ plaats die gebruikt mag worden en alles is bijzonder schoon en opgeruimd. Wij komen graag nog een keer terug!
|
Mr De Rijck - aankomst: 19/8/2017 Fantastische rustige locatie, supervriendelijke mensen, appartementen zijn zeer ruim. Matras was voor ons een beetje hard maar werd direct opgelost. Mooi groot zwembad.
|
Mr Molenboer - aankomst: 12/8/2017 Alles op en aan de accommodatie was helemaal tiptop in orde.
Alleen de route in/via Google Maps bracht ons 300 mtr. te hoog de berg op.
|
Ms Beeker - aankomst: 8/8/2015 Heerlijke ontspannen vakantieweek met mooi, ruim en goed onderhouden zwembad. De voorzieningen in de keuken zouden wat uitgebreider mogen zijn, echter al het noodzakelijke is aanwezig.
|
Mr Vogt - aankomst: 1/9/2014 Zeer aan te bevelen! \\ R \\ Nvery onderhouden en schoon. \\ NETWAS moeilijk te r \\ vinden, ondanks Navi maar fantastische locatie. \\ R \\ nVoor alles optimaal, moet echte vrede!
|
Mr Van Genderen - aankomst: 3/5/2013 Het appartement is ruim en goed ingericht. Het is wel aan de donkere kant. Het complex wordt beheerd door vriendelijke, behulpzame mensen. De ontvangst was allerhartelijkst. Gelukkig spreekt een aantal van hen uitstekend Engels. De appartementen liggen vrij ver van de bewoonde wereld en zijn te bereiken via een kilometerslang, smal weggetje. Als je dat voor 't eerst doet, hou je je hart vast, maar het valt uiteindelijk alleszins mee. In enkele andere appartementen bevonden zich gezinnen met kinderen. Daar is het complex ook zeer geschikt voor. Het grote terras deel je met de andere bewoners. Als je dat geen probleem vindt heb je het er prima naar de zin. De eigenaar organiseert desgewenst een wijn- en olijfolieproeverij. Een aanrader, want het verhoogt het vakantieplezier.De nabijgelegen stad Arezzo en het wat verder liggende Anghiari zijn de moeite van het bezoeken waard. De eerste zondag in de maand heeft Arezzo een grote antiekmarkt die voor veel gezelligheid zorgt.
|
Mr Rutten - aankomst: 8/9/2012 Nice, big apartment with good kitchen, large private pool, beautiful peaceful surrounding, helpful staff. Liked the wine tasting, enjoying sunsets over vineyards and olive trees. Lots of things to do in the area and ancient cities to see.
|