Creëer de perfecte zomervakantie in Montieri in dit appartement met terras en BBQ! Als je een heerlijke familievakantie wilt doorbrengen midden in het groene landschap van Toscane, dan is dit appartement met 2 slaapkamers voor 4 personen zeker wat je zoekt. Het zonovergoten appartement, gelegen in de boerderij, heeft een eigen parkeerplaats en een eigen ingang.
Buiten vind je alles wat je nodig hebt om te dineren of te genieten in het gezelschap van het prachtige en rustige landschap van de Toscaanse heuvels, inclusief een privé buitenruimte met kinderspelen en barbecue. Binnen beschikt het appartement over een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, koelkast met vriezer, Moka koffiezetapparaat, magnetron en 4 inductiekookplaten, naast een HD-tv en een eettafel voor 4 personen. Gratis WiFi en privéparkeergelegenheid zijn ook beschikbaar.
Slapen
De comfortabele slaapkamers hebben een eigen badkamer, een tweepersoonsbed en een toilet. Een van de slaapkamers heeft ook een gezellig terras met uitzicht op de heuvel.
Badkamer
Beide badkamers zijn volledig ingericht en hebben een douche, WC en bidet,
Extra
- Gratis Wi-Fi - Extra Kindvriendelijk - Eigen Parkeerplaats - Wasmachine - Gratis Kinderstoel en Kinderbedje - HDTV - Huisdieren toegestaan op aanvraag - 12 Externe Treden - Omheinde Tuin
De kosten voor verwarming bedragen 11 euro per dag, van 15 oktober tot 1 mei.
Let op: We willen onze gasten erop wijzen dat, zoals te zien is op de foto``s in de galerij, om het pand te bereiken het nodig is om ongeveer 200 meter te rijden over een privéweg die niet geasfalteerd is en daarom niet geschikt voor auto``s met een lage bodemvrijheid.
Locatie
In de omgeving raden we aan het Mijnmuseum (Massa Marittima), de Abdij van San Galgano (op slechts 2 km van de Podere) en de prachtige Roste di Montieri (Montagne Rosse) te bezoeken.
Mis ook de ruïnes van het kasteel van Montemassi niet ( Roccastrada gebied, ongeveer 20 minuten met de auto van de Podere ), de prachtige thermale baden van Saturnia ( 1 uur en een half met de auto ), Volterra ( 1 uur en 15 met de auto ) en San Gimignano ( 1 uur en 10 met de auto ).
De centrale ligging van het appartement brengt de gasten dichtbij andere beroemde toeristische bestemmingen in Toscane, op anderhalf uur rijden van de prachtige kunststad: Florence. In 50 minuten met de auto bereikt men het beroemde Siena, terwijl men in ongeveer 2 uur met de auto Lucca bereikt met zijn prachtige muren die het historisch centrum omringen.
Zeeliefhebbers kunnen Follonica bereiken in slechts 30 minuten met de auto, terwijl voor degenen die de zee van de Versilia willen proeven, dat deel van de kust op ongeveer 2 uur rijden ligt. Richting het zuiden van Toscane ligt het prachtige Castiglione della Pescaia op een uur rijden. Voor degenen die de Toscaanse grenzen willen overschrijden: als je naar het noorden gaat, bereik je in 3 uur de Cinque Terre, terwijl als je naar het zuiden en naar Lazio gaat, je in ongeveer 2 uur de hoofdstad van Italië bereikt: Rome. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Pisa, op ongeveer 2 uur rijden.
De check-in tijd is van 16.00 tot 20.00 uur en de check-out tijd is 10.00 uur. Neem zo snel mogelijk contact op met de eigenaar om de check-in te regelen.
De woning wordt u aangeboden door: Happy.Rentals
Het vakantiehuis
Restaurants:
1,00 km
Openbaar vervoer:
14,20 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
35,00 km
Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Bau Beach Follonica (Toscane/Elba) -
afstand tot vakantiewoning: 28,40km
Gratis hondenstrand Een zeer schoon, openbaar strand waar honden welkom zijn. Ondiep water.. Adres: Viale Carducci, 58022 Follonica.
Surf Relax Puntone Beach (Toscane/Elba) -
afstand tot vakantiewoning: 28,72km
In de rust die Toscane biedt, weg van de chaos van de stad, ligt Surf Relax Puntone Beach. Gasten kunnen er heerlijk ontspannen onder de parasol, maar kunnen ook verschillende sporten uitproberen zoals kitesurfen, windsurfen, kanoën en suppen. Op het strand vind je ook een bar, douche, kleedruimte en voorzieningen voor dieren zoals een kom, vers water en een hondendouche. Op 150 meter van het strand kunnen honden lekker in zee zwemmen.