Beschrijving
Een vakantiehuis dat zicht uitstekend leent voor een rustgevende vakantie midden in de natuur. Geniet van de zomers in de mooie tuin en verwen jezelf met een heerlijk diner op de ruime veranda. Deze accommodatie is zeer geschikt voor stellen en vrienden.
Om het kleine bergdorpje te bereiken, moet je ongeveer een halve kilometer afleggen langs een smalle en steile bergweg. De regio leent zich uitstekend voor bergtochten, natuurwandelingen en fietstochten en het is rijk aan beekjes, rivieren en meren. Het ligt op 5 minuten van de "Cascate di Sotto" en een bezoek aan Venetië (100 km), Vicenza (40 km) en Padua (70 km) behoort ook tot de mogelijkheden.
Dit huisdiervriendelijke vakantiehuis heeft een sfeervol interieur, parkeergelegenheid, een buitenhaard, barbecuefaciliteiten en ligstoelen. Kinderen kunnen hun tijd doorbrengen op de speeltoestellen en de slaapkamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen. De toegangstrappen naar de bovenverdiepingen zijn steil.
Belangrijk
Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!
Indeling
Op de 1e etage: (gang, woonkeuken(eettafel, kachel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, Citruspers, Staafmixer), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek, kinderstoel, gezelschapsspellen), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet, bidet, haardroger), berging)
Op de 2e etage: (gang, slaapkamer(via steile trap)(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, ledikant), slaapkamer(via steile trap)(stapelbed, speelgoed), slaapkamer(via steile trap)(1-pers. bed, 1-pers. bed))
Op de 3e etage: (slaapkamer(via steile trap)(2-pers. bed))
veranda, garage, eettafel, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, speeltoestellen, hondenschaal, buitenhaard, SchommelLicentienummer
024050-LOC-00003
Het vakantiehuis
Bos:
0,02 km
Centrum:
15,00 km
Meer:
15,00 km
Supermarkt:
-
Restaurants:
6,00 km
Openbaar vervoer:
-
Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Caldonazzo See (Italiaanse Meren) -
afstand tot vakantiewoning: 14,75km
Het Caldonazzomeer is een schilderachtig bergmeer, omgeven door talrijke natuurpaden in de directe omgeving. Er is ook een gratis strand dat ook toegankelijk is voor honden. Er is zelfs een speciaal gebied voor hondenbezitters, waar ze met hun trouwe viervoeters kunnen zwemmen.
Bau Beach Piazze (Italiaanse Meren) -
afstand tot vakantiewoning: 28,49km
Prachtig hondenstrand aan het meer van Piazze, ideaal om uw hond vrij rond te laten rennen. Het strand is erg groot en biedt voldoende ruimte voor honden om te zwemmen. Er is gratis, gemakkelijk bereikbare parkeergelegenheid en de wandeling naar het strand is kort.