Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
917 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites

Comfortabel appartement bij het café

Huiscode:
HOPV-IT-11084
1

Omheinde tuin:
Nee
Aantal sterren:
Klantwaardering:
8,6 (39 reviews)
Type:
Appartement
Regio:
Veneto/Venetië
Plaats:
Lignano Sabbiadoro
Personen:
3
Honden :
1
Slaapkamers:
0
Badkamers:
1
Airco:
Ja
Oppervlakte:
28m²
Energielabel:
0
Wifi:
Nee
Op een vakantiepark:
Ja
Afstand tot strand:
0,15 km
De woning wordt u aangeboden door: Belvilla
Zwembad informatie
  • gedeeld met andere gasten
  • buiten
  • inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm)
  • geopend van 1/2 Mei t/m 1/2 Sep
  • Vragen?

    magnetron
    tv




    Beschrijving
    De Residence Puerto do Sol bestaat uit de twee grote wooncomplexen "La Duna" en "La Torre" en ligt op slechts ca. 150 meter van het strand. Er is een grote dennentuin en zwembaden voor volwassenen en kinderen. De meeste vakantieappartementen met overdekt balkon hebben uitzicht op zee. Lignano - de verzorgde en elegante badplaats met zijn drie districten Sabbiadoro, Pineta en Riviera ligt op een groen schiereiland tussen Venetië en Triëst. Achter het 9 km lange fijne zandstrand, tot 100 m breed, ligt een 250 hectare grote dennengordel met prachtige parken. Een verscheidenheid aan sport- en entertainmentmogelijkheden is net zo vanzelfsprekend als het grote aanbod aan restaurants, winkels, bars en discotheken. Voor het systeem geldt het volgende: - 317 wooneenheden - 2 gebouwen - Receptie - Lift - Parkeerplaats, afhankelijk van beschikbaarheid - Gemeenschappelijk buitenzwembad (geopend van half mei tot half september, afhankelijk van het weer), zonneterras, ligstoelen, parasols - Kinderzwembad (geopend van half mei tot half september, afhankelijk van het weer) Extra's inbegrepen: Uitnodiging voor een wijnproeverij met typische hapjes (in Bibione, alleen in het hoogseizoen) Strandservice (1 ligstoel, 1 ligstoel, 1 parasol), ongeveer van mei tot half september 10% korting in diverse restaurants en winkels 20% korting op de greenfee (van maandag tot en met vrijdag) bij de 18-holes golfclub van Lignano Activiteiten in de buurt: Excursie- en vrijetijdstips: Bezoek het grote speel- en recreatiebad Aqua Splash, het pretpark Gulliverlandia of de thermale baden in de wijk Riviera. De naburige badplaats Bibione (10 km) biedt tal van andere uitgaansmogelijkheden. Bezienswaardigheden vindt u in Triëst (95 km), Venetië (105 km), Aquileia (48 km) of in de lagunestad Marano Lagunara (50 km). Mobiliteit: Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit

    Belangrijk
    Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden (Jeugd) groepen alleen op aanvraag. Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
    Meer info 

    Indeling
    kitchenette(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(1-pers. onderschuifbed, 2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), badkamer(douche, toilet), balkon, airconditioning, tuinmeubilair, ligbedden, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), geopend van 1/2 Mei t/m 1/2 Sep), lift, baby crib(paid)

    De huurder dient minimaal 21 jaar te zijn om deze woning te kunnen huren.
    Licentienummer
    CIN: IT030049B4JNQBC54M

      Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    0,50 km
    Meer:
    -
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    0,25 km
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    0,15 km

    Ervaringen met honden voor deze accommodatie

    Overige ervaringen voor deze accommodatie

     Mr Cavaliere - aankomst: 16/8/2025
    Goed georganiseerde structuur, ruime binnenruimtes, fantastisch zwembad, zeer dicht bij de zee. Het enige nadeel is dat niet alle appartementen kunnen parkeren; wie het eerst komt, wie het eerst maalt.


      Placucci - aankomst: 23/12/2024
    Rustige omgeving met een prachtige pijnbomentuin. Ideaal voor stellen die op zoek zijn naar een rustig uitje dicht bij de bezienswaardigheden van Lignano.


      Tiessen - aankomst: 16/12/2024
    Superdichtbij het strand, zo'n 150 meter! De zwembaden waren leuk voor kinderen en de tuin was heerlijk koel.


      alvarez - aankomst: 9/12/2024
    Zeer comfortabel verblijf met alle nodige voorzieningen. Het nabijgelegen Aqua Splash Park was een fantastische manier om samen een dag door te brengen.


      Pardo - aankomst: 12/9/2024
    De algehele ervaring was redelijk, de locatie is mooi, maar het appartement zou wel wat updates kunnen gebruiken. Toch was het functioneel en we hebben een leuke tijd gehad met het verkennen van Lignano en de omliggende gebieden.


      García Rodríguez - aankomst: 17/8/2024
    Ons appartement was goed uitgerust en schoon, het was een geweldige tijd om een dag op het strand te verblijven, je zou een prijs kunnen krijgen op lokale restaurants


      Al Kelani - aankomst: 24/7/2024
    Over het algemeen was het een aangenaam verblijf, het appartement was comfortabel en we genoten van de nabijheid van het strand en de eetgelegenheden, de pijnbomen rondom het pand gaven een leuke touch aan onze vakantie


      Cardoen - aankomst: 18/7/2024
    Deze plek heeft veel te bieden! Het zwembad was een fantastische manier om af te koelen na een dag in de zon, Bovendien maakte de nabijheid van restaurants en winkels alles gemakkelijk, Zou aanbevelen voor een ontspannen uitje


      Ramos - aankomst: 15/7/2024
    We hebben genoten van ons verblijf, maar vonden het wifi-signaal soms wat zwak. Verder was het appartement knus en waardeerden we het overdekte balkon om 's avonds te ontspannen.


      Warakomski - aankomst: 28/4/2024
    Over het algemeen een zeer praktisch verblijf. Het appartement was van alle gemakken voorzien en we waardeerden de korting bij lokale restaurants. Het nabijgelegen Aqua Splash was een hit bij de kinderen. Zeker een plek om te overwegen voor gezinnen.


      Reitan Christian - aankomst: 9/4/2024
    Perfecte locatie op slechts een korte loopafstand van het strand. Het zwembad was een heerlijke plek om te ontspannen.


      Zukauskas - aankomst: 30/3/2024
    De locatie is ideaal om Lignano Sabbiadoro te verkennen. We hebben genoten van het nabijgelegen waterpark Aqua Splash en hebben een geweldige tijd gehad in het Luna Park Adriatico. De gastheren waren erg gastvrij, waardoor onze ervaring nog beter werd.


      Rantman - aankomst: 17/3/2024
    Persoonlijk reageer ik u voor en na de aankomst, u heeft geen tijd om aan te komen, en u zult blij zijn met de heuvel, Boligen ligger en stille område, maar niet genoeg


      Andersen - aankomst: 12/2/2024
    Ons verblijf was erg prettig, met het strand op slechts een paar minuten afstand. Het appartement was gezellig en leuk. We hadden een klein probleem met de wifi, maar het personeel was erg behulpzaam om het snel op te lossen.


      Boguzkij - aankomst: 10/2/2024
    Perfecte strandvakantie, op korte loopafstand van de zandstranden


      De Goeij - aankomst: 20/12/2023
    Wat een heerlijke vakantie! De kinderen vonden het buitenzwembad geweldig, en wij waardeerden de korting bij lokale restaurants en winkels, De locatie is ideaal om Lignano te verkennen en zelfs een dagtrip naar Venetië te maken, De appartement zelf was knus en doordacht ingericht, waardoor we ons meteen thuis voelden, Zou zeker weer komen!


      erwich - aankomst: 20/12/2023
    Residence Puerto do Sol is een uitstekende keuze voor een strandvakantie. De faciliteiten waren goed en het zwembad werd goed onderhouden. We maakten gebruik van de strandservice, wat onze dagen aan het water nog aangenamer maakte.


      Irwin - aankomst: 9/12/2023
    Het appartement was licht en ruim, met een prachtig uitzicht op zee vanaf het balkon. De zwembaden waren een leuke toevoeging, vooral voor ontspannende middagen.


      Dempsey - aankomst: 7/12/2023
    De plek was erg netjes en het interieur was smaakvol ingericht. De locatie vlakbij het strand was geweldig, maar we moesten wel door een aantal drukke straten navigeren om in het centrum van de stad te komen.


      Gericke - aankomst: 19/11/2023
    Over het algemeen een prima ervaring. Het appartement was schoon en praktisch, met een prachtig balkon met uitzicht op de zee. Het was er rustig, wat fijn was om te ontspannen na drukke dagen bij de nabijgelegen attracties zoals Aquasplash. Ik wou dat er meer gevarieerde restaurantopties op loopafstand waren. Nog steeds een goede keuze voor een strandvakantie.


      Aalders - aankomst: 5/10/2023
    Ik was onder de indruk van de ruimte van ons appartement, het was perfect voor ons gezin van vier, we hebben ook genoten van de wijnproeverij


      Tambour - aankomst: 15/9/2023
    Hoewel het appartement comfortabel was, had het wel wat meer keukengerei kunnen gebruiken. Maar we zijn er toch in geslaagd en hebben over het algemeen een aangenaam verblijf gehad. De nabijgelegen parken zijn heerlijk voor ochtendwandelingen.


      ozdemir - aankomst: 7/7/2023
    Gezellig appartement met een geweldig uitzicht op zee vanaf het balkon, Genoten ook van het wijnproeverij evenement


      van Loenen - aankomst: 11/6/2023
    De locatie was ideaal voor ons! Slechts een steenworp afstand van het strand en omgeven door de natuur, We genoten van de zwembaden, vooral het kinderzwembad, Het wijnproeverij evenement was ook een aangename verrassing!


      Lukkezen - aankomst: 6/4/2023
    We hadden een geweldig verblijf in Residence Puerto do Sol! De locatie is fantastisch, op loopafstand van het strand waar we zonnige dagen op het zand genoten, Het appartement was ruim en goed uitgerust, waardoor het voelde als een thuis weg van huis, We hielden vooral van het overdekte balkon met uitzicht op zee, perfect om van onze ochtendkoffie te genieten, De kinderen hadden veel plezier in het zwembad, en het nabijgelegen Aqua Splash park bood ons een leuke dag uit, Sterk aanbevolen voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen uitje!


      Colman - aankomst: 4/1/2023
    We hadden een fantastische verblijf bij Residence Puerto do Sol! De appartement was ruim en had een mooi uitzicht op zee vanaf ons balkon, De zwembaden waren perfect voor onze kinderen, en de korte wandeling naar het strand was een grote plus


      Lamberts - aankomst: 13/4/2022
    Alles was precies goed! Atmosfæren was rustig, og barna elsket å leke i barnebassenget, Strandtjenestene var et fint tillegg, og vi utnyttet godt solstolene og parasollene som ble tilbudt




































































    Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Sunny Pet (Veneto/Venetië) - afstand tot vakantiewoning: 0,25km
    Schoon hondenstrand in Triëst met omheinde gedeeltes of een eenvoudige parasol met een ligstoel (voor uw hond is er ook een hondenbed beschikbaar). De hond moet aangelijnd zijn. Adres: Lungomare Trieste, 21, 33054 Lignano Sabbiadoro.

    Doggy Beach (Veneto/Venetië) - afstand tot vakantiewoning: 2,40km
    Het Doggy Beach Lignano is een prachtig hondenstrand met vriendelijk en behulpzaam personeel. Het modern vormgegeven strand beschikt over een gezellige bar, waar u gratis gebruik van kunt maken. Hier vindt u douches en drinkbakken voor honden. De bar biedt kleine hapjes en drankjes. Adres: Lungomare Marin, 33054 Lignano Sabbiadoro.

    Bau beach Lignano (Veneto/Venetië) - afstand tot vakantiewoning: 2,66km
    Hondenstrand aan de punt van Lignano Sabbiadoro. Een prachtig, schoon en officieel hondenstrand dat gratis toegankelijk is! Parasols zijn toegestaan, maar de houten afscheiding zorgt 's middags ook voor aangename schaduw. Hier kunnen honden spelen, zwemmen of ontspannen onder de parasol. Adres: Via Carso, 45, 33054 Lignano Sabbiadoro.

    La Spiaggia di Pluto Bibione (Veneto/Venetië) - afstand tot vakantiewoning: 6,79km
    In Bibione vindt u een uitstekend onderhouden hondenstrand. U kunt uw hond zonder problemen meenemen. Bij de ingang zijn ook voerbakken, hondenbedden en riemen beschikbaar. Op verzoek is er ook een winkeltje waar u koekjes, hondenijsjes, ballen, diverse speeltjes en zelfs zwemvesten kunt kopen. Adres: Via Procione, 30020 Bibione, San Michele al Tagliamento.

    Bau beach di Caorle (Veneto/Venetië) - afstand tot vakantiewoning: 19,48km
    Hondenstrand in Caorle: een echte aanrader! Het strand is schoon en biedt de mogelijkheid om waterbakken en een hondendouche te lenen. Honden kunnen vrij rondlopen en met elkaar spelen. Het water is erg ondiep. Er zijn speciale ligstoelen en parasols voor hondenbezitters.

    La spiaggia di Snoopy, Grado Pineta (Friuli-Venezia Giulia) - afstand tot vakantiewoning: 22,47km
    Betaald hondenstrand met veel afstand tussen de verschillende plekken met een parasol, ligbedden en een bedje voor de hond te huur. Ook waterbakken, een hondendouche en de keuze voor een omheining zijn aanwezig. Evenals een veld met spelletjes en hindernissen voor de viervoeters. Honden (en mensen) mogen het water in, maar het nadeel is dat het erg lang duurt voor je een redelijke diepte hebt bereikt en het er erg modderig en vol algen is. Adres: Viale dell' Orione, 48, 34073 Grado Pineta GO.

    Caorle Bau Beach (Veneto/Venetië) - afstand tot vakantiewoning: 22,69km
    Een zeer goed onderhouden en uitstekend uitgerust strand! Honden moeten bij de parasol aangelijnd blijven, maar mogen de hele dag door zwemmen zonder tijdslimiet. Er zijn ook geen tijdsbeperkingen voor het verblijf op het strand. Er zijn ook gratis waterbakken beschikbaar.




    Beschikbaarheid

    zaterdag 28-03-2026  tot  donderdag 02-04-2026
    (5 overnachtingen)€ 407,99
    zaterdag 28-03-2026  tot  vrijdag 03-04-2026
    (6 overnachtingen)€ 479,11
    zaterdag 28-03-2026  tot  zaterdag 04-04-2026
    (7 overnachtingen)€ 492,17
    zaterdag 28-03-2026  tot  zondag 05-04-2026
    (8 overnachtingen)€ 553,37
    zaterdag 28-03-2026  tot  maandag 06-04-2026
    (9 overnachtingen)€ 615,99
    zaterdag 28-03-2026  tot  dinsdag 07-04-2026
    (10 overnachtingen)€ 680,18
    zaterdag 28-03-2026  tot  woensdag 08-04-2026
    (11 overnachtingen)€ 742,96
    zaterdag 28-03-2026  tot  donderdag 09-04-2026
    (12 overnachtingen)€ 804,51
    zaterdag 28-03-2026  tot  vrijdag 10-04-2026
    (13 overnachtingen)€ 867,19
    zaterdag 28-03-2026  tot  zaterdag 11-04-2026
    (14 overnachtingen)€ 929,88
    zaterdag 28-03-2026  tot  zondag 12-04-2026
    (15 overnachtingen)€ 992,56
    zaterdag 28-03-2026  tot  maandag 13-04-2026
    (16 overnachtingen)€ 1.055,24
    zaterdag 28-03-2026  tot  dinsdag 14-04-2026
    (17 overnachtingen)€ 1.117,92
    zaterdag 28-03-2026  tot  woensdag 15-04-2026
    (18 overnachtingen)€ 1.180,60
    zaterdag 28-03-2026  tot  donderdag 16-04-2026
    (19 overnachtingen)€ 1.243,30
    zaterdag 28-03-2026  tot  vrijdag 17-04-2026
    (20 overnachtingen)€ 1.295,71
    zaterdag 28-03-2026  tot  zaterdag 18-04-2026
    (21 overnachtingen)€ 1.357,89
    zaterdag 28-03-2026  tot  zondag 19-04-2026
    (22 overnachtingen)€ 1.420,06
    zaterdag 28-03-2026  tot  maandag 20-04-2026
    (23 overnachtingen)€ 1.482,23
    zaterdag 28-03-2026  tot  dinsdag 21-04-2026
    (24 overnachtingen)€ 1.544,40
    zaterdag 28-03-2026  tot  woensdag 22-04-2026
    (25 overnachtingen)€ 1.606,58
    zaterdag 28-03-2026  tot  donderdag 23-04-2026
    (26 overnachtingen)€ 1.668,74
    zaterdag 28-03-2026  tot  vrijdag 24-04-2026
    (27 overnachtingen)€ 1.730,91
    zaterdag 28-03-2026  tot  zaterdag 25-04-2026
    (28 overnachtingen)€ 1.793,09

    Uw gekozen periode


    zaterdag 28-3-2026
    (tussen 17:00 en 20:00)
    donderdag 2-4-2026
    (tot 09:00)
    € 407,99 € 565,86
    details
    U bespaart 28%

    Boek nu

    Andere datum?


    Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


    Optionele services
    Kinderbed:
    wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 5 per dag((please reserve))
    Linnengoed:
    Extra bedlinnen wissel € 11 p.p.
    Diversen:
    Fiets € 3,71/nacht
    extra strandfaciliteiten:
    At local rates
    Elektrische fietsen:
    Elektrische fietsen € 26 per persoon / dag((as available))


    Bijkomende kosten
    Bedlinnen:
    Mogelijkheid te huren per pakket, € 11 p.p./verblijf
    handdoeken:
    handdoeken € 10 per persoon voor de startset en elke verschoning

    Prijs inclusief:
    Airconditioning
    Eindschoonmaak
    Huisdieren
    Elektriciteit
    Gas/Olie
    Water
    Toeristenbelasting
    Boekingskosten
    Schadeverzekering


    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.