Add to favourites


Sfeervol boschalet met zonnige tuin in de Veluwe

HOPV-NL-8464
2

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Chalet
Regio:
Gelderland
Plaats:
Hattemerbroek
Personen:
4
Honden :
2
Slaapkamers:
2
Badkamers:
1
Toiletten:
1
Oppervlakte:
40m²
Energielabel:
C
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
Vragen?

internet
magnetron
tv
vaatwasser




Beschrijving
Boschalet Stijn is een knus en sfeervol chalet voor maximaal 4 personen, midden in het groen. Compact (40 m²), maar warm en gezellig ingericht. Vanuit de lichte living loop je zo de rustige tuin en het fijne terras in, een heerlijke plek om te ontspannen. Het chalet heeft twee kleine slaapkamers: één met een stapelbed en één met twee bedden naast elkaar. De bedden zijn opgemaakt en handdoeken liggen klaar, zodat je vakantie direct kan beginnen Vanuit Boschalet Stijn loop je zo het bos of de heide op voor een heerlijke wandeling of een mooie mountainbikeroute. De omgeving biedt volop rust, natuur en ruimte, maar ook gezellige steden en leuke activiteiten. Op korte afstand liggen de sfeervolle plaatsen Hattem (5 minuten) en Zwolle (ongeveer 15 minuten fietsen). Hier kun je heerlijk shoppen, uit eten gaan, een terrasje pakken of een avondje naar de bioscoop. Ook de IJssel en het Veluwemeer liggen vlakbij. Op warme dagen kun je hier genieten van het strand of een bootje huren voor een ontspannen dag op het water. Voor visliefhebbers is visvijver Tom's Creek een aanrader, op slechts 5 minuten van het verblijf. In de omliggende dorpen en steden zijn in de zomer regelmatig markten en gezellige evenementen. Ook voor kinderen is er genoeg te doen, zoals het subtropisch zwembad De Veldkamp (2 km), Ballorig Hattem (3 km) en het Kabouterbos. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht in Hattem (1,5 km) of Wezep (2 km)
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden

Indeling
Begane grond: keuken met waterkoker, afzuigkap, koffiezetapparaat(Dolce Gusto), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met TV, eettafel, zithoek , slaapkamer met stapelbed , slaapkamer met 2x 1-pers. bed , badkamer met wasbak, douche , tuin(deels omheind) terras, tuinmeubilair, BBQ(gas), lounge set

De woning wordt u aangeboden door: Villa for you
  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
1,70 km
Restaurants:
0,96 km
Openbaar vervoer:
2,40 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
-




























































Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Landgoed Petrea (Wapenveld) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 3,61km
Op Langdoed Petrea is een losloopgebied dat ligt in de hoek Wapenvelderzand/Groteweg/Molenweg (ongeveer 200x300 meter). Er is een wandelroute van 1,5 km uitgezet die binnen de grenzen van dit losloopgebied blijft.

Zwolse bos (Heerde) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 4,78km
Het Zwolse bos ligt ten zuiden van Zwolle en is onderdeel van de Veluwe. Vrijwel overal in het Zwolse bos mogen honden (onder appèl) het hele jaar loslopen, met uitzondering van het gebied rondom het ecoduct (dit is een rustgebied voor het wild). Er zijn verschillende paaltjeswandelingen uitgezet.

Heerderstrand (Heerde) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 7,03km
Tussen Zwolle en Epe ligt recreatiegebied het Heerderstrand. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen honden overal rond het meer loslopen en zwemmen. Na 1 mei is het gebied verboden voor honden.

Wythmenerplas (Zwolle) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 9,43km
Tussen 1 oktober en 1 april mogen honden bij deze plas loslopen. Buiten deze periode zijn honden hier niet meer toegestaan, ook niet aan de lijn. Een wandeling rond de plas duurt ongeveer drie kwartier.

Bonenburg (Heerde) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 9,74km
Landgoed Bonenburg is een mooi, oud parkbos langs het Apeldoorns Kanaal in Heerde. Honden (maximaal 2 per begeleider) mogen hier overal loslopen op de paden en er zijn meerdere plekken waar ze lekker kunnen zwemmen.

Landgoed Zwaluwenburg (t Harde) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 10,69km
Het deel ten zuiden van de straat Bovenheigraaf is aangewezen als losloopgebied. Rondom huis Zwaluwenburg is een 4 km lange wandelroute uitgezet.

Spijkstrand (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 14,46km
Hier heeft u de mogelijkheid om een aangename wandeling te maken over het strand of in het bos. Honden zijn welkom. Het strand is prachtig en biedt voldoende ruimte. Het water is enigszins ondiep en rijk aan algen. Adres: Spijkpad, 8256 RJ Biddinghuizen

Spijkvijver in Spijkbos (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 16,88km
Een prachtig bos om de honden uit te laten. Honden mogen overal vrij rondlopen. Heerlijke wandeling met de hond. Er is een speciaal hondenzwemmeer met een prachtig strand. Adres: Oldebroekerweg 8, 8256 RP Biddinghuizen

Kievitsveld (Emst) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 17,63km
Rond de plassen van het Kievitsveld mogen honden tussen 1 oktober en 1 mei overal loslopen. Na 1 mei is het gebied verboden voor honden.

Roggebotzand (Dronten) (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 17,82km
Het Roggebotzand is het oudste bos in Oostelijk Flevoland en maakt onderdeel uit van natuurgebied de Randmeerbossen. Het is een ideaal wandelbos met naald- en loofbomen, open vlaktes en zandheuvels die doen denken aan duinen. Honden mogen hier het hele jaar (onder appel) loslopen, met uitzondering van het noordelijke deel van het gebied. Zie voor een kaart en meer informatie onderstaande links.

Boothelling Biddinghuizen (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 17,88km
Niet alleen handig om uw boot te water te laten, maar ook een goede plek om de hond te laten zwemmen! Adres: Bijsselseweg 8256, 8256 RE Biddinghuizen

Belvederebos Oost (Nunspeet) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 18,03km
Het Belvederebos Oost ligt aan de oost-rand van Nunspeet. Honden mogen hier het hele jaar loslopen. In het bos kunt u de Belvedere-route volgen (gele paaltjes).

Zandenbos/Zandenplas (Nunspeet) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 18,69km
Het Zandenbos en de Zandenplas zijn onderdeel van de Veluwe. Het Zandenbos ligt aan de zuidkant van de A28 (richting Epe) en de Zandenplas aan de noordkant (richting Nunspeet). In het Zandenbos mogen honden het hele jaar loslopen. Er zijn verschillende wandelroutes, langs het gele natuurpad (2,5 km) en de blauwe Rondehuisroute (5 km) mogen honden ook bijna overal los. Bij de Zandenplas mogen honden tussen 1 oktober en 1 mei overal loslopen. Na 1 mei is het gebied bij de plas verboden voor honden. Het is mogelijk om een bezoek aan beide gebieden te combineren via een tunneltje onder de A28 door.

Surfstrand de Boschberg (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 18,89km
Prachtig strand waar je hond vrij kan rondlopen, het uitzicht is geweldig. Een surfstrand met groene ligweide. Houd er rekening mee dat parkeren 5 euro per dag kost.

Gortelseweg (Vaassen) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 19,72km
Op de Veluwe tussen de dorpen Gortel, Het Laar, Vaassen en Niersen ligt een fijn losloopgebied. Het gebied is niet erg groot, een rondje duurt ongeveer een half uur. Op de bordjes staat waar honden los mogen lopen.

Vierhouterbos (Vierhouten) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 20,88km
Het Vierhouterbos is onderdeel van Boswachterij Nunspeet. Aan de rand van het Vierhouterbos is een niet al te groot (grotendeels omheind) losloopgebied waar honden het hele jaar mogen loslopen. Voor een lange wandeling is dit gebied minder geschikt.

Boswachterij Het Spijk en Bremerberg (Biddinghuizen) (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 21,34km
Het losloopgebied in deze boswachterij is onderdeel van natuurgebied de Randmeerbossen. Honden mogen hier het hele jaar loslopen, met uitzondering van de Spijkvijver en de omliggende zonneweiden. Vanaf de beheerdersschuur start een wandelroute (1,2 km).

Belvederebos West (Hulshorst) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 21,75km
Het Belvederebos West ligt ten westen van Nunspeet en maakt deel uit van de Veluwe. Honden mogen in het bos het hele jaar loslopen.

Voorsterbos (Kraggenburg) (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 22,60km
Honden mogen het hele jaar loslopen in het deel ten westen van recreatiepark De Voorst. Vanaf De Voorst kunt u een 2,6 km lange hondenwandeling maken door het hondenlosloopgebied (zie link).

Wechelerveld (Deventer) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 23,46km
Het Mechelerveld is een van de grotere losloopgebieden van het land (50 hectare). Het gebied ligt ten noorden van Deventer, vlak boven Schalkhaar. Honden mogen er overal loslopen (met uitzondering van de ongeveer 2 hectare die is afgerasterd, hier moeten honden aan de lijn). In het heidegebied bevindt zich een vennetje, waar honden lekker in kunnen poedelen en spelen.

Boswachterij Staphorst (Punthorst) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 23,61km
Er is nog 1 losloopgebied (zie links voor meer informatie en een kaart), maar deze zal in de toekomst opgehefd worden. Voorheen waren er 2 natte neuzen-routes in dit gebied waar honden (onder appèl) los mochten lopen. Helaas heeft Staatsbosbeheer besloten om per 01-02-2021 de loslooproute aan de Vijverweg op te heffen omdat er te veel overlast voor het wild, andere bezoekers, schapen en paarden was.

Biddingbos-Dorpsbos Biddinghuizen (Dronten) (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 23,82km
Dit bos van 30 ha groot is prachtig gelegen tussen de polders van Dronten. Honden (max. 3 per begeleider) mogen er het hele jaar vrijwel overal loslopen. Voorwaarde is wel dat ze onder appel staan en op de paden blijven. Er zijn 3 wandelroutes uitgezet (van 2 km, 4 km en 8 km).

Wisentbos (Dronten) (Flevoland) - afstand tot vakantiewoning: 24,08km
Honden mogen het hele jaar door vrijwel overal in het Wisentbos loslopen, mits ze onder appel staan en op de paden blijven (max. 3 honden per begeleider). Door het gebied lopen diverse leuke wandelroutes.

Boerenstrandje Hierden (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 25,67km
Leuk strandje aan het Veluwemeer, maar het water is erg ondiep. Honden hebben plezier.

Buitengebied De Vijfhoek (Deventer) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 27,27km
In het buitengebied ten oosten van de wijk De Vijfhoek in Deventer mogen honden het hele jaar loslopen. Het losloopgebied bestaat uit leuke oude landweggetjes langs weilanden en maisvelden. Let op: de weilanden en velden zijn verboden toegang voor honden.

Hondenbos Julianatoren (Apeldoorn) (Gelderland) - afstand tot vakantiewoning: 27,76km
Ten zuiden van Koningin Julianatoren ligt een leuk, gedeeltelijk omheind losloopgebied voor honden. Het gebied is onderdeel van natuurgebied Berg en Bos en ligt tussen de Amersfoortseweg en de Soerenseweg.

Hondenuitloopgebied IJhorst (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 28,51km
Leuk wandelgebied voor honden. Adres: Veldhuisweg 412, 7955 PP Ijhorst

Hellendoornse Berg / ’t Stut (Hellendoorn/Nijverdal) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 28,78km
Dit bos maakt deel uit van de Sallandse Heuvelrug. Het ligt tegenover avonturenpark Hellendoorn en wordt ook wel het Hondenbos genoemd. Honden kunnen hier heerlijk rennen en spelen, met als hoogtepunt de grote kuil. Het losloopgebied is het bosgebied ten westen van Hellendoorn. tussen de Almeloseweg, Klinkenbeltweg en de Luttenbergweg.




Beschikbaarheid

maandag 16-03-2026  tot  woensdag 18-03-2026
(2 overnachtingen)€ 284,30
maandag 16-03-2026  tot  donderdag 19-03-2026
(3 overnachtingen)€ 348,94
maandag 16-03-2026  tot  vrijdag 20-03-2026
(4 overnachtingen)€ 413,58
maandag 16-03-2026  tot  zaterdag 21-03-2026
(5 overnachtingen)€ 491,16
maandag 16-03-2026  tot  zondag 22-03-2026
(6 overnachtingen)€ 568,73
maandag 16-03-2026  tot  maandag 23-03-2026
(7 overnachtingen)€ 633,38
maandag 16-03-2026  tot  dinsdag 24-03-2026
(8 overnachtingen)€ 698,03
maandag 16-03-2026  tot  woensdag 25-03-2026
(9 overnachtingen)€ 762,67
maandag 16-03-2026  tot  donderdag 26-03-2026
(10 overnachtingen)€ 827,31
maandag 16-03-2026  tot  vrijdag 27-03-2026
(11 overnachtingen)€ 891,97
maandag 16-03-2026  tot  zaterdag 28-03-2026
(12 overnachtingen)€ 969,54
maandag 16-03-2026  tot  zondag 29-03-2026
(13 overnachtingen)€ 1.047,12
maandag 16-03-2026  tot  maandag 30-03-2026
(14 overnachtingen)€ 1.111,75
maandag 16-03-2026  tot  dinsdag 31-03-2026
(15 overnachtingen)€ 1.176,40
maandag 16-03-2026  tot  woensdag 01-04-2026
(16 overnachtingen)€ 1.241,05
maandag 16-03-2026  tot  donderdag 02-04-2026
(17 overnachtingen)€ 1.305,69
maandag 16-03-2026  tot  vrijdag 03-04-2026
(18 overnachtingen)€ 1.370,34
maandag 16-03-2026  tot  zaterdag 04-04-2026
(19 overnachtingen)€ 1.491,67
maandag 16-03-2026  tot  zondag 05-04-2026
(20 overnachtingen)€ 1.569,24
maandag 16-03-2026  tot  maandag 06-04-2026
(21 overnachtingen)€ 1.670,68

Uw gekozen periode


maandag 16-3-2026
(tussen 15:00 en 18:00)
woensdag 18-3-2026
(tot 10:00)
Andere datum?
€ 284,30 € 349,90
details
U bespaart 19%

Boek nu



Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.



Prijs inclusief:
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Handdoeken
Keukenlinnen
Toeristenbelasting
Huisdieren


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.