Bezemer - aankomst: 14/3/2025 Het was een leuk verblijf, het was ook superschoon. Het huisje is compleet en we kwamen niets tekort. Bedden sliepen goed. Het welkomsflesje wijn, de dropjes, de hondenkoekjes, bloemen, het maakte dat we ons welkom voelden. De grote omheinde tuin is ook super, alleen jammer dat ons hondje in de hoek waar de hottub heeft gestaan toch door de omheining kon kruipen. Gelukkig hebben we hem weer gevonden op het naast gelegen park.
WiFi werkt ook goed. Het is een verblijf wat we zeker aanbevelen en wat voor herhaling vatbaar is.
|
Giepmann - aankomst: 7/9/2024 We waren er met onze drie honden en waren erg tevreden! De accommodatie was top, de verhuurders super aardig en de omgeving perfect voor lange wandelingen!
Niets om over te klagen. We komen graag terug!
|
de Jong - aankomst: 23/8/2024 We zijn zelden zo vriendelijk welkom geheten in een huisje. En wat wij heel fijn vonden was, dat het ondanks dat er honden toegestaan zijn, het brandschoon was. Zeker een aanrader en wij gaan echt nog een keer terug.
|
Merz - aankomst: 17/6/2024 Geweldig verblijf we voelden ons zeer comfortabel ! Blokhuit zeer mooi uitgerust met alles wat je nodig hebt . Ook zeer modern ingericht ! Omheinde tuin geweldig voor de hond . Zeer aardige verhuurders die direct beschikbaar zijn en je direct kunnen helpen met vragen . De omgeving is ideaal voor lange boswandelingen met je trouwe viervoeter . Fietsen is natuurlijk ook geweldig! Putten mooi stadje diverse restaurantjes in de directe omgeving van het huis! Wij komen zeker terug !!! Leuke ontvangst met wijn en lekkers voor de hond !
|
Leppers - aankomst: 13/5/2024 Het was tot in de puntjes verzorgd! En een warm welkom met de mooie bloemen, de wijn en de traktatie voor de hondjes. Mooie omgeving waar een wandelaar aan zijn trekken komt. De hondjes vonden het hondenstrand aan het Veluwemeer.
|