william s. - aankomst: 3/12/2017 location
appearance
|
Johan d. - aankomst: 8/10/2017 Mooi net huisje
|
Z. - aankomst: 4/9/2017 Wegens ziekte zijn wij na 3 dagen al weer vertrokken.
|
Andries T. - aankomst: 1/9/2017 Mooi huisje, Leuke omgeving
|
Fam S. - aankomst: 28/8/2017 mooie rustige locatie op de Bemelerberg
|
C B. - aankomst: 14/8/2017 Mooie complete bungalow.
Ruim terras en auto vlakbij.
|
Cees L. - aankomst: 11/8/2017 Mooie ruime huisjes op een mooie locatie
|
Marianke V. - aankomst: 11/8/2017 We hebben 4 leuke dagen gehad. Helaas was er wel wat dingen mis kwa schoonmaak maar personeel zou er iets mee doen. Over de ligging en faciliteiten kunnen we niet oordelen want ze zijn nog aan het Bouwen.
|
D. - aankomst: 4/8/2017 Faciliteiten in het huisje 17 waren prima.
Faciliteiten op het resort waren we niet. Zwembad. Bar restaurant waren we van op de hoogte.m
|
L. - aankomst: 4/8/2017 Het huisje is op zicht aardig, maar er wordt nog veel gebouwd, het zijn huisjes in particulier bezit en worden als investering gekocht en dan verhuurd, maar er zijn nog veel plekjes voor de verkoop. Dus er zal wel een lange tijd geluidsoverlast op het park zijn. Waren zeer teleurgesteld, omdat ons huisje niet was schoongemaakt, alleen aangeveegd, er ontbraken 3 matrasovertrekken van de 6 bedden, er lagen nog gebruikte sokken in de kast, er lagen wolken stof onder de bedden, stof op de bedranden, stof een dikke laag achter de tv, de bovenramen zaten onder de viezigheid van allerlei vliegen, achter de gordijnen lag een snoepje met snoeppapiertje met wel 30 mieren erop, de douche ging overstromen en de oorzaak..............een haarbal zo groot als een tennisbal in het doucheputje, wij hebben dit gemeld en er zou teruggekoppeld worden, maar wij hebben tot vandaag nog niks gehoord, dus maar weer gebeld, nu maar kijken of maandag wij gebeld worden, dus het personeel laat ook een steekje vallen
|
B. - aankomst: 7/7/2017 Mooie bungalow, prima keuken, luxe badkamer met regendouche, verhoogde wc, goede bedden, fijne kwaliteit linnengoed en handdoeken, mooie terrasmeubelen
|
cornelia j. - aankomst: 7/7/2017 Very nice bungalow, but quite small bedrooms. I liked the privacy and the ease of parking next to the bungalow and the lovely patio with nice chairs. One star for facilities are these won"t be available until next year.
|
Anja S. - aankomst: 3/7/2017 Het zijn mooie huisjes, dat komt natuurlijk ook omdat ze nieuw zijn.
|
C. B. - aankomst: 16/6/2017 Wat ik niet leuk vond is de stank van de boerderij ernaast.
|
Roland B. - aankomst: 6/6/2017 Er is veel licht in de woonkamer met luxe keuken.
|
Myra v. - aankomst: 3/4/2017 De omgeving
|
P. V. - aankomst: 26/3/2017 prima huisje!
|
J Z. - aankomst: 9/1/2017 De ligging. Tussen de steden Maastricht en Valkenburg en Aken. In de natuur en ook de steden en activiteiten dichtbij.
Het huisje was mooi ingericht
|