Ms Koenen - aankomst: 21/3/2025 De kamers zijn wat klein
|
Mr Berg - aankomst: 28/2/2025 Huis bij aankomst niet schoon, bestelde lakens/handdoeken (nog) niet geleverd. Verblijf los daarvan wel netjes. Wel nachtelijk luidruchtig lallende bezoekers op het park en overdag hoop kabaal (harde muziek) op het park maar dat zal wel door de carnaval komen.
|
Mr Zwet - aankomst: 21/2/2025 Heerlijk huisje, keurig schoon, fijne bedden, kortom een prima huisje.
|
Whyte - aankomst: 8/2/2025 Het chalet was precies zoals beschreven. Het was perfect voor ons weekendje weg. We vonden het fijn dat het dichtbij Eindhoven lag, waar je goed kon eten en winkelen, maar we voelden ons toch afgezonderd in de rustige parkachtige omgeving. We zouden zeker terugkomen!
|
TRENADO HIDALGO - aankomst: 22/1/2025 Een werkelijk heerlijke plek om te verblijven! De bedden waren supercomfortabel en we waardeerden de schone badkamer. De buitenruimte was heerlijk, al was het wel wat lastig om onze bagage naar het chalet te krijgen, omdat we een eindje verderop moesten parkeren.
|
Silvia - aankomst: 15/1/2025 Ik vond deze plek echt geweldig. Het was gezellig en schoon, met alles wat je nodig hebt voor een uitje. Het zwembad was een geweldige plek om te vertoeven en de wandelpaden in de buurt waren fantastisch. En de bedden? Het comfort was top. Ik raad het zeker aan als je op zoek bent naar een ontspannend uitje!
|
Mr Lange - aankomst: 3/11/2023 Niet echt schoon, redelijk ruim opgezet, goed restaurant, matig zwembad
|