Ruim en vrijstaand chalet voor 6 personen, modern en stijlvol ingericht, gelegen op korte afstand van de duinen en het strand. Ideaal voor een heerlijke strandvakantie met de familie of vriendengroep.
Het chalet heeft een stijlvol en modern interieur en is voorzien van alle hedendaagse gemakken voor een ontspannen verblijf in een prachtige omgeving. In de royale woonkamer vind je een gezellige zithoek met comfortabele bank en fauteuils. Tevens is er een flatscreen tv en mooie eethoek voor 6 personen voorhanden. De aangrenzende keuken is voorzien van alle benodigdheden, zoals een koelkast, diepvries, combimagnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en Senseo. Dit comfortabele chalet is geschikt voor 6 personen en heeft drie slaapkamers. Eén slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en twee slaapkamers met een stapelbed. De indeling van dit heerlijke chalet wordt gecomplementeerd door een volledig uitgeruste badkamer met douche, wastafel en toilet.
Aangrenzend aan het chalet vind je een mooi eigen terras met omliggend gazon en een parkeergelegenheid voor de auto. Het terras is voorzien van terrasmeubilair en een parasol. Je kunt gebruik maken van de gratis Wi-Fi.
Extra informatie van het parkOver De Woudhoeve
Wie, wat, waar, wanneer
Ooit was Egmond een klein vissersdorpje aan de Noord-Hollandse kust, tegenwoordig is het uitgegroeid tot één van de populairste badplaatsen van Nederland. En hier, in Egmond aan den Hoef, vind je vakantiepark de Woudhoeve. Vlak bij het ruime zandstrand, tussen de duinen en dicht bij het gezellige Egmond en Bergen. Dé plek om uit te waaien.
Green Key
In de afgelopen jaren is er steeds meer aandacht voor MVO (Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen), milieu en duurzaamheid in het bedrijfsleven. Steeds meer bedrijven hebben een keurmerk gekregen in de vorm van bijvoorbeeld een Green Key. Wij van team De Woudhoeve zijn er trots op dat wij dit keurmerk mogen dragen. Met de Green Key willen we onze gasten laten zien dat wij duurzaamheid belangrijk vinden! Al onze verhuurwoningen voldoen aan de Green Key normen.
De omgevingVakantie aan de kust
Ellenlange strandwandelingen in de herfst, een knusse kerstmarkt in de winter, een Nieuwjaarsduik om het nieuwe jaar in te luiden of een verfrissende duik in de zomermaanden. En kom je in het voorjaar dan word je getrakteerd op kleurige bollenvelden. Het maakt niet uit wanneer je je vakantie bij De Woudhoeve viert: elk seizoen heeft hier zijn charme. Dat klinkt toch heerlijk?
Vakantie met water
Alles draait om waterpret in de Woudhoeve. Zo kun je zwemmen in het verwarmde zwembad of in de recreatieplas op het park. Of verken het water al peddelend in een kano. Je luxe vakantiehuis is slechts 5 kilometer verwijderd van het strand van Egmond. Na een verfrissende duik in de Noordzee kun je heerlijk loungen op één van de terrasjes langs de kust.
Wil je Egmond verkennen dan is een bezoek aan de Sint-Adelbertabdij, de oudste abdij van Nederland een aanrader of beklim de J.C.J. van Speijk, de oudste nog werkende vuurtoren van het land. In de omgeving zijn tal van fiets- en wandelroutes uitgezet. Zo is het vanaf het vakantiepark een half uurtje fietsen naar Alkmaar en de beroemde kaasmarkt.