cordier - aankomst: 2/2/2025 We hebben een prettig verblijf gehad, al vonden we wel dat sommige voorzieningen verbeterd konden worden. De keuken was functioneel, maar er zou wel wat meer keukengerei in mogen zitten. De ligging vlakbij bezienswaardigheden als het Maritiem Museum maakte dit echter goed. Een goede keuze voor gezinnen.
|
Sgarbi - aankomst: 27/1/2025 Ons verblijf in "Sina" was absoluut heerlijk! Het vakantiehuis was brandschoon en ruim en bood een knusse oase na onze excursies. We genoten van het directe uitzicht op de duinen - de zonsondergangen waren adembenemend. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, en we waardeerden de gezinsvriendelijke voorzieningen. Bovendien was de nabijheid van attracties zoals Hoenderdaell Zoo een zegen voor onze kinderen. Een echte aanrader voor gezinnen die op zoek zijn naar een comfortabel uitje!
|
Aerts - aankomst: 13/10/2024 We hadden een geweldige tijd bij Sina! Het huis was ruim en gezinsvriendelijk, perfect voor onze kleine groep, Ik waardeerde hoe schoon alles was, en de inrichting maakte het gezellig en uitnodigend, Het enige nadeel was het straatgeluid soms, maar dat verpestte ons verblijf niet, Je kunt de locatie vlakbij het strand niet verslaan, Zou zeker weer blijven!
|