Dit knusse chalet van maar 32m² biedt verrassend veel ruimte en comfort met drie slaapkamers. In de grote slaapkamer staat een tweepersoonsbed, terwijl de tweede slaapkamer een eenpersoonsbed heeft en de derde slaapkamer voorzien is van een stapelbed.
De open keuken is volledig uitgerust met een grote koelkast, combi magnetron/oven en een vierpits gasstel, ideaal voor het bereiden van maaltijden tijdens uw vakantie of weekendje weg. De eethoek grenst direct aan de keuken voor gezellig samen eten. De badkamer is voorzien van een douche voor extra gemak.
Met airconditioning die zowel koelt als verwarmt, bent u in elk seizoen verzekerd van een prettig verblijf. Uw hond kan veilig en vrij rondlopen in de volledig omheinde tuin, waardoor dit chalet de perfecte uitvalsbasis is voor een ontspannen vakantie met het hele gezin.
Beddengoed en handdoeken liggen voor u klaar
Het beddengoedpakket per persoon bevat een hoeslaken, een dekbedovertrek en een kussensloop. In het handdoekenpakket vind je zowel een kleine als een grote handdoek. Daarnaast zijn er een keukenhanddoek en een theedoek beschikbaar. Voor de eerste dag is er ook een handige serviceset aanwezig. Deze bevat onder andere een vuilniszak, afwasborstel, vaatdoek, afwasmiddel, twee vaatwastabletten en een rol toiletpapier.
Opgemaakte bedden?
Wilt u bij aankomst direct genieten van opgemaakte bedden? Voor slechts € 6,50 per bed regelen we dit graag voor u. U kunt deze optie eenvoudig aanvinken tijdens het boeken.
Extra informatie van het parkKom naar ons recreatiepark vlakbij het strand in de kop van Noord-Holland
Kom naar het strand, wandel door de duinen, fiets over de historische dijken of struin door het gezellige Schagen. Dat is natuurlijk heerlijk in de zomer, maar wat dacht u van de bollenvelden in de lente, de ruige zee en lekkere bries in de herfst? Maar ook met kerst en oud en nieuw is het prettig verblijven. Het is het hele jaar door genieten.
De omgevingOntdek onze kust en typisch Hollandse omgeving!
Vlak onder de rook van Schagen ligt Recreatiepark De Wielen, in het idyllische dorpje Sint Maarten. Op 5 km van het park vindt u een prachtige kustlijn met brede stranden, gezellige strandtenten en weids duingebied. Naast de kust biedt de omgeving onder andere prachtige vergezichten, een landelijk gebied met veel rust en ruimte en leuke badplaatsen. Maar ook wat betreft gezelligheid zit u hier helemaal goed. Zo zijn in de omgeving een aantal bijzondere plaatsen te bezoeken, waaronder: Alkmaar, Schagen, Callantsoog en het prachtige eiland Texel. Iedere plek heeft wel iets in huis: musea, natuur, marktjes of bijvoorbeeld de mogelijkheid om te winkelen of een terrasje te pakken. Daarnaast kunt u uzelf trakteren in één van de vele restaurants en tot rust komen in uw recreatieverblijf.
Toegankelijkheid
GelijkvloersBadkamer
HanddoekenSlaapkamer
BeddengoedEntertainment
Flatscreen TVWifiLigging
MiddagzonCentrale liggingAvondzonVrijstaandDichtbij de speeltuinRustige liggingVeiligheid
BrandblusserRookmelderVerwarming & Verkoeling
AirconditioningHuisdieren
Huisdieren toegestaanPark voorzieningen
Buiten zwembad (verwarmd)Jeu de Boules baanSpeeltuin met o.a. kabelbaan en trampoline Fietsverhuur (van 1 april tot 31 oktober)Oplaadpunten voor elektrische auto`sBroodjes bestellen (van 1 april tot 31 oktober)Visvijver (grenzend aan het park)Sportveld (voetbal, volleybal, badminton)Wasmachine en droger (betaald)Bar / restaurant (van 1 april tot 31 oktober)Accommodatie soort
Chalets