Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
957 reviews
Favorieten ()
Add to favourites


Chalet 560

HOPV-NL-3513
2

Omheinde tuin:
Ja
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Noord-Holland
Plaats:
Sint Maarten
Personen:
6
Honden :
2
Slaapkamers:
3
Badkamers:
1
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
Afstand tot strand:
6,00 km
Vissen:
Ja
Vragen?




Beschrijving

Dit charmante, vrijstaande, omheinde chalet biedt met zijn rustige ligging en prachtige uitzicht over de uitgestrekte weilanden en het nabijgelegen Valkkoog de ideale setting voor een ontspannen vakantie met uw hond. Het chalet is geschikt voor maximaal zes personen en twee honden en heeft een gezellige, huiselijke sfeer.

De woonkamer is smaakvol ingericht en beschikt over een comfortabele zithoek met een bank en een flatscreen-tv. Vanuit hier kunt u genieten van een weids uitzicht over de omliggende velden. Gratis wifi is beschikbaar. De open keuken is volledig uitgerust met alle benodigde apparatuur en keukengerei om zelf maaltijden te bereiden.

Het chalet heeft drie slaapkamers. De functionele badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Gasverwarming zorgt voor een aangename temperatuur, zelfs op koelere dagen.

De volledig omheinde tuin biedt privacy en veiligheid – ideaal voor kinderen of honden. Een dichte haag omringt het terrein en creëert een rustige en beschutte sfeer. Op het terras met tuinmeubilair, loungeset en ligstoelen kunt u heerlijk van de zon genieten of ontspannen avonden buiten doorbrengen. Het vakantiepark biedt diverse faciliteiten, waaronder een verwarmd buitenzwembad (begin mei tot half september), een groot sport- en recreatiegebied met voetbal-, volleybal- en badmintonvelden, een jeu de boulesbaan, een ruime speeltuin met een tokkelbaan en trampoline, en aangrenzende vismogelijkheden. Van april tot oktober zijn er ook fietsverhuur, een broodjesservice, een bar en een restaurant beschikbaar. Er zijn oplaadpunten voor elektrische auto`s aanwezig. Let op: de accommodaties kunnen alleen voor recreatieve doeleinden worden gehuurd.


Meer informatie over de omgeving

Dit vakantiepark ligt in een rustige en schilderachtige omgeving in Noord-Holland. Omringd door duinen, polders, bossen en bloeiende bloemenvelden biedt de omgeving ideale omstandigheden voor wandelingen en lange fietstochten met uw hond. Vanaf het park zijn er talloze wandel- en fietspaden die door diverse natuurlandschappen leiden. Het strand ligt op slechts 6 km afstand.

In het hart van het park ligt een buitenzwembad met een apart kinderbad, beide verwarmd tot een comfortabele 21 graden Celsius. Rondom het zwembad vindt u ligstoelen, tafeltjes en parasols. Een koude buitendouche zorgt voor verkoeling. Het buitenzwembad is geopend van begin mei tot half september.

Direct naast het zwembad ligt een mooie speeltuin, grenzend aan het restaurant - hier kunnen ouders ontspannen op het terras terwijl de kinderen spelen. Bij Eetcafé `t Parkhuys serveren Carolina en haar team verse pizza`s, snacks, drankjes en diverse warme gerechten.

Strand Korfwater, Petten

De omgeving van het vakantiepark biedt talloze excursiemogelijkheden voor hondenbezitters. Het strand Korfwater bij Petten, gelegen tussen Petten en Sint Maartenszee, is een echte aanrader. Hier mogen honden het hele jaar door loslopen. Het strandgedeelte waar honden los mogen lopen, is ongeveer twee kilometer lang en biedt volop ruimte om te ravotten, zwemmen en spelen. In de aangrenzende gedeeltes is loslopen toegestaan -tussen 1 oktober en 1 april, of dagelijks na 19.00 uur.

Natuurgebied Wildrijk & Pettemerbos

Verder van de kust liggen ook talloze natuurgebieden die ideaal zijn voor wandelingen met uw hond. Het nabijgelegen natuurgebied Wildrijk is een klein, betoverend bos dat in het voorjaar uitgroeit tot een tapijt van bloeiende hyacinten. Honden zijn er aangelijnd toegestaan. Iets zuidelijker ligt het Pettemerbos, een afwisselend bos- en duingebied met uitgestrekte weilanden en goede wandelpaden. In het zuidelijke deel mogen honden het hele jaar door loslopen, terwijl ze in het noordelijke deel en in de duinen aangelijnd moeten blijven. De duinen bij Schoorl: Een andere highlight voor hondenbezitters zijn de Schoorlse Duinen, het grootste en meest gevarieerde duingebied van Nederland. Hier wisselen bossen, heidevelden, open zandvlaktes en hoge duinen met uitzicht op zee elkaar af. Honden zijn het hele jaar door toegestaan; tijdens het broedseizoen van maart tot september moeten ze aangelijnd zijn om broedende vogels te beschermen, terwijl honden daarbuiten los mogen lopen.

Meer info 

Highlights
Chalet met drie slaapkamers met te gek uitzicht over de weiland
Toegankelijkheid
  • Gelijkvloers
  • Badkamer
  • Handdoeken
  • Slaapkamer
  • Beddengoed
  • Entertainment
  • Flatscreen TV
  • Wifi
  • Ligging
  • Avondzon
  • Vrijstaand
  • Ochtendzon
  • Rustige ligging
  • Buiten
  • Omheinde tuin
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Loungeset
  • Ligstoelen
  • Terras
  • Veiligheid
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • Verwarming & Verkoeling
  • Gaskachel
  • Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
  • Park voorzieningen
  • Buiten zwembad (verwarmd)
  • Jeu de Boules baan
  • Speeltuin met o.a. kabelbaan en trampoline
  • Fietsverhuur (van 1 april tot 31 oktober)
  • Oplaadpunten voor elektrische auto`s
  • Broodjes bestellen (van 1 april tot 31 oktober)
  • Visvijver (grenzend aan het park)
  • Sportveld (voetbal, volleybal, badminton)
  • Wasmachine en droger (betaald)
  • Bar / restaurant (van 1 april tot 31 oktober)
  • Accommodatie soort
  • Chalets

  • De woning wordt u aangeboden door: Recreatiepark de Wielen
      Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    -
    Meer:
    -
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    -
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    6,00 km

    Ervaringen met honden voor deze accommodatie

      Sabine V. - aankomst: 13/7/2025
    Tuin was afgesloten voor de honden. De ligging was prima uitvalsbasis om activiteiten te ondernemen


    Overige ervaringen voor deze accommodatie

      Beate K. - aankomst: 24/10/2025
    Unsere Unterkunft war so liebevoll eingerichtet. Sehr sauber und gepflegt. Auch als wir Fragen hatten, wurde uns per WhatsApp super schnell und freundlich geholfen.


      Khoder E. - aankomst: 24/8/2025
    Den Blick nach außen zur Wiese.


      Nicole H. - aankomst: 10/8/2025
    Umzäunter Garten Aussicht Pool


      Cecilia V. - aankomst: 30/5/2025
    Het uitzicht en de omgeving


      Thomas J. - aankomst: 18/4/2025
    Die ruhige Lage des Chalets.


      Nicole W. - aankomst: 6/4/2025
    Es hat uns sehr gut gefallen. Es war ruhig . Klein aber fein. Küche war alles da. Das Doppel Bett ist für 190 Männer eher knapp. Und wenn beide gross sind wird s eng. Sonst herrlich ; ) gerne wieder!


      Barbara K. - aankomst: 23/9/2024
    Ruhe, Aussicht Anlage.


      Nadine S. - aankomst: 10/9/2024
    Eingezäuntes Grundstück, gute Lage, viel Grün, gute Kommunikation, schöne Ferienanlage


      Frank R. - aankomst: 18/8/2024
    Es war alles was man braucht vorhanden


      Harald K. - aankomst: 7/8/2024
    Schönes Feriendorf mit netten Leuten. Alles sehr gepflegt


      Angelika A. - aankomst: 14/6/2024
    Das Schwimmbad.


      Yvonne W. - aankomst: 24/5/2024
    Het was leuk om de camping met al zijn veranderingen weer eens te zien !! Hebben hier 10 jaar tot 2018 een stacaravan gehad locatie 552!! Hadden inderdaad verwacht dat onze “oude “ caravan er niet meer zou staan. Helaas is er van de mooie tuin ook niets meer over! Hadden vooraf nog even gedacht of het nog iets voor ons zou zijn , maar helaas na rondgelopen te hebben en nog wat oude bekenden te hebben gesproken, zit dat er niet meer in !! Wij moesten bij aankomst 43 minuten wachten om het chalet in te kunnen, ze waren nog aan het schoonmaken. Dit gebeurde nu met de Franse slag , jammer genoeg.


      Marcelina I. - aankomst: 20/5/2024
    Der ganze Park war toll.


      Adrian S. - aankomst: 4/5/2024
    Everything was good and we really liked the place. Thank you for the bikes!


      Yolanda v. - aankomst: 29/4/2024
    The view!


      Sabrina H. - aankomst: 31/3/2024
    Das Haus und der Park waren sehr schön. Wir kommen gerne wieder.






































































    Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Petten (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 6,31km
    Op het strand van Petten mogen honden tussen 1 oktober en 1 mei de hele dag loslopen. Na 1 mei moeten honden tussen 09:00 en 19:00 uur aan de lijn. Aan de zuidkant van Petten begint de dijk de Hondsbossche zeewering. Voorheen stopte het strand hier, maar dankzij het opspuiten van het strand kan je nu heerlijk doorlopen naar Hargen.

    Alkmaar – Noord-Scharwoude en broek op langendijk (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 8,75km
    Hier ligt het recreatiegebied Geestmerambacht (S3 richting Schagen). Van Oktober t/m Maart kunnen honden hier loslopen. Tijdens andere maanden dienen honden te zijn aangelijnd en zijn ze niet toegestaan op de ligweides en stranden. Er is ook een meer waar

    Callantsoog (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 8,77km
    Honden mogen van oktober t/m april los op het strand van Callantsoog.

    Hargen – Duingebied (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 9,23km
    Van 1 september tot 1 maart kunnen honden in de duinen loslopen.

    Bergen – Berger bos, Bergen aan Zee (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 12,31km
    Honden mogen hier van 15 juni t/m 13 maart loslopen. Tijdens de andere maanden is het broedseizoen en moeten de honden worden aangelijnd. Vanuit het bos kan men ook naar het strand (Bergen aan zee) lopen.

    De Vooroever (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 24,72km
    Schitterend wandelgebied, ideaal voor je honden. Dit prachtige gebied biedt eindelijk een stuk (tussen de strandtent en Andijk) waar honden vrij mogen rondlopen. Er zijn mooie, schone paden voor hardlopen en fietsen, direct aan het water. Bovendien is er een klein stukje strand voor honden waar je ze in het water kunt laten spelen. Adres: Vooroever 15, 1671 SG Medemblik

    Strand De Vooroever (Noord-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 28,45km
    Een charmant klein strandje. Beschut tegen de wind kunt u hier heerlijk relaxen en tot rust komen. De toegankelijkheid is prima, zowel per fiets als met de auto. Er zijn altijd veel honden aanwezig, en het is een geweldig "rondje" bij het IJsselmeer waar mijn hond vrij kan spelen met andere honden. Adres: Koopmanspolder 7, 1619 JV Andijk




    Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode


    vrijdag 3-4-2026
    aankomst (15:00)
    dinsdag 7-4-2026
    vertrek (10:00)
    Andere datum?
    € 1.029,02details
    Boek nu



    Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


    Optionele services

    De volgende optionele services kunnen na de boeking eenvoudig worden toegevoegd in uw account of u stuurt ons een e-mail.

    Kinderstoel :
    €15.00/stuk
    Babybedje :
    €15.00/stuk
    Huisdier(en) :
    €30.00
    Bedden worden opgemaakt (€ 6,50 per bed) :
    €7.50/persoon

    Prijs inclusief:
    Schoonmaakkosten
    Linnengoed (bed, bad en keukenlinnen)
    Schadefonds
    Toeristenbelasting


    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.