Reevemeerzicht 4 is een modern en gelijkvloers appartement geschikt voor 4 personen. Het appartement ligt aan het water, waar je vanuit de woonkamer op uitkijkt. De woonkamer heeft een gezellige zithoek met televisie en eethoek in de open keuken. De keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een vaatwasser, combimagnetron, koelkast zonder vriesvak, waterkoker, filter koffiezetapparaat en inductiekookplaat. Ook is er vloerverwarming. Er zijn 2 slaapkamers, elk met eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Buiten is een terras met terrasmeubilair en je kunt 1 auto parkeren bij het appartement. Ga voor een fantastisch uitzicht over het water of kies met voorkeur voor een ruimer hoekappartement.
Let op: niet alle woningen liggen direct aan het water.
Extra informatie van het parkHier kom je pas echt tot rust! Dat weidse uitzicht over het kabbelende water, met je voeten in het water staan of varen in een boot verveelt nooit. De IJssel Eilanden ligt aan de oevers van het Reevemeer, een van de randmeren op de grens van Flevoland en Overijssel. Vlak bij de monding van de IJssel en op slechts tien minuten rijden van de pittoreske Hanzestad Kampen. De ideale plek om van je vakantie te genieten!
De omgevingDe IJssel Eilanden doet zijn naam eer aan. Het vakantiepark ligt pal aan het Reevemeer, het noordelijke deel van het Drontermeer en vlak bij de IJsseldelta, daar waar de IJssel uitmondt in het Ketelmeer. Vanaf de haven bij het park vaar je zo het uitgestrekte water op. Vlak bij ligt een knooppunt van vaarwegen: de IJssel, Randmeren, het Ketelmeer en het IJsselmeer. De perfecte plek dus om op avontuur te gaan. Zo is het Ketelmeer niet alleen een paradijs voor watersporters, maar ook voor natuurliefhebbers. Met de vele geulen en met wilgen begroeide eilandjes is het Ketelmeer een moerasdelta die duizenden vogels aantrekt. Vissen kun je hier in de omgeving trouwens ook goed.
In de omgeving van De IJssel Eilanden barst het van de geschiedenis. Slenter je door de straatjes van hanzesteden als Zwolle en Kampen dan waan je je even in de Middeleeuwen. Zo dankt Kampen haar bijnaam ‘Amsterdam van de Middeleeuwen’ aan de tijd dat het een florerende handelsstad was. Neem een kijkje bij het Oude Raadhuis, de Cellebroederspoort en de Nieuwe
Toren of struin langs gezellige winkeltjes en terrasjes. Ook in Zwolle herinneren de stadsmuren, de Melkmarkt en de Sassenpoort aan het historische verleden. Wandel er door oude straatjes of breng een bezoek aan Museum de Fundatie. Boekenwurmen móeten een kijkje nemen in Waanders in de Broeren, een boekhandel gevestigd in een 15-eeuwse kerk. Verrukkelijk eten doe je hier trouwens
bij De Librije.
Toegankelijkheid
GelijkvloersBadkamer
Douche(cabine)RegendoucheToilet(ten) in badkamer(s)Badkamer(s) benedenSlaapkamer
Eenpersoonsbed(den)Eenpersoonsdekbedden en kussensSlaapkamer(s) benedenWoonkamer
TelevisieSmart TVKeuken
Filter koffiezetapparaatVaatwasser(s)CombimagnetronKoelkast zonder vriesvakWaterkokerVerwarming & Verkoeling
Vloerverwarming benedenLigging
Vakantiehuis aan het waterAlgemeen
Parkeergelegenheid nabij vakantieverblijfBuiten
Terras