Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
949 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites

Vakantievilla Amalia 2

Huiscode:
HOPV-NL-3750
✨ Vuurwerkvrij
2

Omheinde tuin:
Nee
Aantal sterren:
Klantwaardering:
8,1 (25 reviews)
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Overijssel
Plaats:
Lattrop-Breklenkamp
Personen:
2
Honden :
2
Slaapkamers:
1
Badkamers:
1
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
De woning wordt u aangeboden door: Hofparken De Bergvennen
Vragen?




Beschrijving

De vakantievilla Amalia 2 ligt in een groene en rustige omgeving en is ideaal voor twee personen die op zoek zijn naar ontspanning en comfort. Het hart van de villa is de gezellige woonkamer met een open keuken die niets te wensen overlaat. Deze is van alle gemakken voorzien, zoals een koelkast met vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, combi-oven met magnetronfunctie, broodrooster, waterkoker en een Nespresso-apparaat. Aan de eettafel met comfortabele stoelen kunt u in een ontspannen sfeer genieten van elke maaltijd, terwijl moderne details zoals Sonos-speakers en een tv voor entertainment zorgen.

De slaapkamer is ingericht met een comfortabel tweepersoons boxspringbed en beschikt over een praktische kledingkast. Grenzend aan de slaapkamer bevindt zich een stijlvolle badkamer met regendouche, wastafel, toilet en designradiator. Grote, kamerhoge ramen met schuifdeuren baden in de kamers met veel natuurlijk licht en geven de villa een luchtige, ruimtelijke sfeer.

De liefdevol aangelegde tuin, voorzien van een overdekt terras en hoogwaardig tuinmeubilair, nodigt uit tot ontspannen. Hier kunt u genieten van zonnige middagen, zwoele avonden of gewoon van de rust van de natuur. Dankzij vloerverwarming, centrale verwarming en airconditioning is de temperatuur in de villa het hele jaar door aangenaam, en dankzij gratis wifi bent u altijd verbonden. De welkomstservice zorgt voor een zorgeloze start: bij aankomst ontvangt u schoon beddengoed, handdoeken en een keukenset, zodat u direct aan uw vakantie kunt beginnen.

Ook hondenbezitters komen aan hun trekken, want in een aantal vakantievilla`s zijn huisdieren welkom. Vakantievilla Amalia 2 combineert modern wonen met een gezellige sfeer en biedt de perfecte setting voor een ontspannen vakantie voor twee.


Meer informatie over het park

Een plek waar u en uw hond samen kunnen genieten van de rust en stilte van de natuur. Ook al is het park nog in aanbouw, u voelt nu al de bijzondere sfeer van deze plek. Mochten er door de werkzaamheden kleine overlast ontstaan, dan staat de receptie u uiteraard graag te woord en zoeken we samen naar een oplossing, zodat uw vakantie ontspannen blijft.

Twente staat bekend om zijn rust – "Tijd zat" zeggen ze hier, en juist dit gevoel van rust zal u en uw viervoeter tijdens uw verblijf vergezellen. Het park ligt midden in een Natura 2000-gebied, waar droge en natte heidevelden, uitgestrekte weilanden en rustieke bosranden harmonieus in elkaar overvloeien. Een waar paradijs voor hondenbezitters: lange wandelingen door de ongerepte natuur van Overijssel, wandelingen over betoverende paden of fietstochten door het afwisselende landschap, waar uw hond heerlijk aan uw zijde kan rennen. De bijzondere ligging maakt van dit park een plek waar u de tijd vergeet. Of u nu geniet van de rust op een bankje midden op de heide, vogels kijkt in het nabijgelegen natuurgebied of de schoonheid van de Dinkelstreek verkent – -het is de perfecte setting om te ontspannen. Een uitstapje over de grens naar Duitsland is ook de moeite waard, want daar wachten charmante kunst- en kasteelstadjes op u, die u uitstekend kunt combineren met een ontspannen wandeling. Om uw verblijf zo comfortabel mogelijk te maken, biedt het park praktische extra`s. Wie zich met een e-bike wil verplaatsen, kan er een huren op het park of zijn eigen fiets opladen. Ook elektrische auto`s kunnen gemakkelijk worden aangesloten op een van de laadstations op de hoofdparkeerplaats. Alle vakantiehuizen beschikken over een eigen gratis wifi-netwerk. De rustige sfeer tijdens de jaarwisseling is bijzonder aangenaam voor veel honden, aangezien vuurwerk afsteken op het park niet is toegestaan.

Meer info 

Highlights
De 2-persoons versie van de vakantievilla Amalia op Hofparken de Bergvennen zorgt voor het ultieme vakantiegevoel.
Badkamer
  • Regendouche
  • Handdoeken
  • Wastafel
  • Verwarmingselement
  • Keuken
  • Nespresso apparaat
  • Keukengerei
  • Koelkast
  • Waterkoker
  • Vaatwasser
  • Combimagnetron
  • Broodrooster
  • Eettafel
  • Stoelen
  • Kookplaat
  • Vriesvak
  • Slaapkamer
  • Tweepersoonsbed
  • Beddengoed
  • Kledingkast
  • 1 slaapkamer
  • Woonruimte
  • Airco
  • TV
  • Buiten
  • Luxe tuinmeubelset
  • Algemeen
  • WiFi
  • Huisdier(en) toegestaan
  • Vloerverwarming
  • Centrale verwarming
  • Sonos speaker

  • Let op: Het kan voorkomen dat er onverhoopt incidenteel vuurwerk wordt afgestoken, want ook wij hebben immers niet in de hand of mensen ondanks een verbod toch vuurwerk afsteken en/of dat men dat bijvoorbeeld buiten het park doet. Wij baseren onze informatie op hetgeen wat we van het vakantiepark doorkrijgen en ook van eerdere huurders. Derhalve kunnen wij geen enkele garantie afgeven.


      Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    -
    Meer:
    -
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    -
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    -

    Ervaringen met honden voor deze accommodatie

    Overige ervaringen voor deze accommodatie

      Peter H. - aankomst: 13/8/2023
    Fantastische omgeving om te fietsen


      Thomas E. - aankomst: 12/8/2023
    Fantastische ligging midden in de natuur


      Richie H. - aankomst: 11/8/2023
    Prachtig huisje erg netjes. Mooie liggen en fijn rustig park.


      Tineke L. - aankomst: 11/8/2023
    Klein maar fijn!


      M.J. M. - aankomst: 8/8/2023
    De luxe, mooie moderne chalets.


      Peter D. - aankomst: 7/8/2023
    Amalia 1 zonder sauna 2 persoons. knus huisje mooi ingericht, fijne douche met goede harde straal. Fijn dat er een overkapping was. Ontvangst met welkomstontbijt en een welkomstdrankje,


      Fred B. - aankomst: 30/7/2023
    De omgeving.


      Paul M. - aankomst: 28/7/2023
    Complete inrichting huisjes,privacy


      R T. - aankomst: 28/7/2023
    Alles, heel mooie plek, geweldige medewerkers.Blij en spontaan.????


      Marjon B. - aankomst: 25/7/2023
    Mooie nieuwe huisjes. Het was niet storend dat het park nog deels in aanbouw was.


      Aalt B. - aankomst: 22/7/2023
    Vriendelijke ontvangst. Mooi huisje, netjes schoon.


      Gerard t. - aankomst: 22/7/2023
    De verrassend mooie locatie en spiksplinternieuwe bungalows. Ook een mooie uitvalsbasis voor fietstochten naar Landgoed Singraven, Ootmarsum, Nordhorn, Bad Bentheim. Kortom kegio mogelijkheden.


      Nicole D. - aankomst: 21/7/2023
    Ruhige Lage, nettes Personal, tolles Haus, super Ausstattung


      Patricia v. - aankomst: 21/7/2023
    De rust, de luxe, de vriendelijkheid, prachtige omgeving, het huisje leek net een hotel.


      Denise S. - aankomst: 16/7/2023
    Traumhaft! Das Naturschutzgebiet ist einfach wunderschön, wie in einer anderen Welt. Großes Lob an die Architekten! Die Unterkünfte sind gut durchdacht, versetzt angelegt. Man hat dadurch viel Privatsphäre. Das Personal ist sehr herzlich. Es ist sehr ruhig. Wir haben den schönsten Sonnenuntergang, der sich im Wasser gespiegelt hat, erlebt. Für Fotografen sehr empfehlenswert. Es ist sehr sauber. Die Erwartungen wurden übertroffen :-). Wir werden definitiv wieder kommen.


      Anneke J. - aankomst: 14/7/2023
    Vriendelijk ontvangst. Huisje was prachtig. Alles schoon en een prima bed. Park is nog in aanbouw maar hier hebben wij geen last van gehad.


      Liesbeth P. - aankomst: 10/7/2023
    Mooi huisje met een redelijke tuin. Receptie was erg aardig en behulpzaam. Omgeving heel mooi.


      Ester T. - aankomst: 25/6/2023
    Mooie accomodatie en prachtige omgeving om te fietsen.


      Paul S. - aankomst: 18/6/2023
    De rust en stilte op het park.


      L.A. G. - aankomst: 9/6/2023
    Kwaliteit.












    Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Lutterzand (De Lutte) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 8,87km
    Het Lutterzand is een mooi stuifzandgebied langs het riviertje de Dinkel. Aan de oostzijde van de Dinkel heeft Staatsbosbeheer een klein gebied aangewezen als losloopgebied voor honden. Het losloopgebied is niet groot, maar in combinatie met een aangelijnde wandeling zeker de moeite waard.

    Het Hulsbeek (Oldenzaal) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 15,43km
    Aan de rand van rereatiepark Het Hulsbeek ligt een omheind losloopgebied en in het park zelf is een kleine route waar honden los mogen lopen.

    Twickelerbosch (Ambt Delden) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 25,88km
    Het landgoed Twickel heeft twee losloopgebieden (Het Overpark en Hof te Dieren) waar honden het hele jaar (onder appèl!) los mogen lopen.

    Landgoed Stroink (Enschede) (Overijssel) - afstand tot vakantiewoning: 27,74km
    Landgoed Stroink wordt ook wel Stroinksbos of 't Stroink genoemd. Honden mogen los tussen 15 juni en 15 maart op de speciaal aangewezen loslooproute. De route wordt gemarkeerd door bordjes met een hondenpootje erop.




    Beschikbaarheid

    vrijdag 31-10-2025  tot  zondag 02-11-2025
    (2 overnachtingen)€ 371,49
    vrijdag 31-10-2025  tot  maandag 03-11-2025
    (3 overnachtingen)€ 454,71
    vrijdag 31-10-2025  tot  dinsdag 04-11-2025
    (4 overnachtingen)€ 537,92
    vrijdag 31-10-2025  tot  woensdag 05-11-2025
    (5 overnachtingen)€ 621,14
    vrijdag 31-10-2025  tot  donderdag 06-11-2025
    (6 overnachtingen)€ 704,36
    vrijdag 31-10-2025  tot  vrijdag 07-11-2025
    (7 overnachtingen)€ 787,57
    vrijdag 31-10-2025  tot  zaterdag 08-11-2025
    (8 overnachtingen)€ 880,82
    vrijdag 31-10-2025  tot  zondag 09-11-2025
    (9 overnachtingen)€ 974,06
    vrijdag 31-10-2025  tot  maandag 10-11-2025
    (10 overnachtingen)€ 1.057,28
    vrijdag 31-10-2025  tot  dinsdag 11-11-2025
    (11 overnachtingen)€ 1.140,50
    vrijdag 31-10-2025  tot  woensdag 12-11-2025
    (12 overnachtingen)€ 1.223,71
    vrijdag 31-10-2025  tot  donderdag 13-11-2025
    (13 overnachtingen)€ 1.306,93
    vrijdag 31-10-2025  tot  vrijdag 14-11-2025
    (14 overnachtingen)€ 1.390,14
    vrijdag 31-10-2025  tot  zaterdag 15-11-2025
    (15 overnachtingen)€ 1.483,39
    vrijdag 31-10-2025  tot  zondag 16-11-2025
    (16 overnachtingen)€ 1.576,64
    vrijdag 31-10-2025  tot  maandag 17-11-2025
    (17 overnachtingen)€ 1.659,85
    vrijdag 31-10-2025  tot  dinsdag 18-11-2025
    (18 overnachtingen)€ 1.743,07
    vrijdag 31-10-2025  tot  woensdag 19-11-2025
    (19 overnachtingen)€ 1.826,28
    vrijdag 31-10-2025  tot  donderdag 20-11-2025
    (20 overnachtingen)€ 1.909,50
    vrijdag 31-10-2025  tot  vrijdag 21-11-2025
    (21 overnachtingen)€ 1.992,72
    vrijdag 31-10-2025  tot  zaterdag 22-11-2025
    (22 overnachtingen)€ 2.085,96
    vrijdag 31-10-2025  tot  zondag 23-11-2025
    (23 overnachtingen)€ 2.179,21
    vrijdag 31-10-2025  tot  maandag 24-11-2025
    (24 overnachtingen)€ 2.262,42
    vrijdag 31-10-2025  tot  dinsdag 25-11-2025
    (25 overnachtingen)€ 2.345,64
    vrijdag 31-10-2025  tot  woensdag 26-11-2025
    (26 overnachtingen)€ 2.428,86
    vrijdag 31-10-2025  tot  donderdag 27-11-2025
    (27 overnachtingen)€ 2.512,07
    vrijdag 31-10-2025  tot  vrijdag 28-11-2025
    (28 overnachtingen)€ 2.595,29
    vrijdag 31-10-2025  tot  zaterdag 29-11-2025
    (29 overnachtingen)€ 2.688,53
    vrijdag 31-10-2025  tot  zondag 30-11-2025
    (30 overnachtingen)€ 2.781,78

    Uw gekozen periode


    vrijdag 31-10-2025
    aankomst (15:00)
    zondag 2-11-2025
    vertrek (11:00)


    Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


    Optionele services

    De volgende optionele services kunnen na de boeking eenvoudig worden toegevoegd in uw account of u stuurt ons een e-mail.

    Opgemaakte bedden :
    €9.50/persoon
    Late Check-out :
    €22.50
    Bedlinnen extra :
    €12.50/persoon
    Keukenpakket extra :
    €7.50
    Handdoeken extra :
    €8.50/persoon
    Handdoeken extra p.p. :
    €8.50/stuk

    Prijs inclusief:
    Schoonmaakkosten
    Welkomstservice
    Toeristenbelasting
    Huisdierentoeslag
    Reserveringskosten
    Energietoeslag wintermaanden


    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.