- Glamping met hottub. De Regge Cottage ?
Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan leer je het hier héél snel af. De Regge Cottage met hottub is precies wat je nodig hebt om helemaal tot rust te komen.
Dit gezellige huisje op palen staat in het Twentse groen. Hier in Zuna is geluk nog heel gewoon en de lucht onmeunig schoon. Binnen no-time laad je weer helemaal op.
De Regge Cottage heeft de volgende slaapkamers:
• een slaapkamer met een tweepersoonsbed
• een slaapkamer met een stapelbed, geschikt voor kinderen tot en met circa twaalf jaar
Het huisje is knus ingericht en voelt warm aan. Aan de voorkant vind je een heerlijk terras. Perfect voor een ontbijtje in de ochtendzon of een zonsondergang waar je even stil van wordt.
Buiten staat jouw houtgestookte hottub klaar. Wij vullen ’m alvast voor je en zorgen voor voldoende hout. Aan jou alleen nog de taak: plonzen, opwarmen, ontspannen.
Kom jij genieten van Slow Living in dit wellnesshuisje?
Wij geloven erin dat Slow Living het leven van iedereen beter maakt. Begin bij ons en leef thuis een beetje langzamer en gelukkiger verder.
Da’s pas slow.
Extra informatie van het park
Dit vakantiepark is een charmante vakantiebestemming in de Nederlandse regio Overijssel. Hier ervaart u echte gastvrijheid. Het park is idyllisch gelegen aan de rivier de Regge, aan de voet van de Holterberg – een ideaal vertrekpunt voor uitstapjes in de natuur. Het vakantiepark is het gehele jaar geopend en biedt een breed scala aan binnen- en buitenactiviteiten. Voor jong en oud is er een ruim aanbod aan recreatiemogelijkheden: van een binnenspeeltuin tot een overdekt zwembad en moderne bowlingbanen. Wilt u de omgeving actief verkennen, dan kunt u ter plaatse kano`s, fluisterboten, SUP`s, fietsen, groene buggy`s of zelfs scooters huren. Ondanks alle drukte is er nog steeds voldoende tijd voor ontspanning: hier noemen ze dat de Slow Living Experience. Schakel uit en geniet! In het hoogseizoen (vooral tijdens de schoolvakanties) trekt het park vooral gezinnen met kinderen in de basisschoolleeftijd. Voor de kleintjes is er een gevarieerd animatieprogramma. In het voor- en naseizoen is Mölke een geliefd toevluchtsoord voor senioren die waarde hechten aan rust en comfort. Het park biedt speciale halfpensionarrangementen aan: `s ochtends wordt er een ontbijtmand rechtstreeks bij uw accommodatie bezorgd en `s avonds kunt u heerlijk eten in het eetcafé, waar ook uw hond welkom is. In het weekend komen ook veel gezinnen voor een familieweekendje weg, want de uitgebreide faciliteiten bieden voor alle leeftijden wat wils.
Wellness & sanitair
SanitairHottubAlgemeen
Gratis WiFiRookvrijCentrale verwarmingLigging & buiten
Terras met meubilairDirect aan de rivierVerandaPanoramisch weids uitzichtBoek je favoriete plekje tijdens het online boekenAutovrij plekjeKeuken
Filter koffiezetapparaat (No 4.)KoelkastKeukeninventarisKookgelegenheidKeukenlinnen bij te boekenWoonkamer
Smart TVType verblijf
GlampingVakantiehuizenVakantiehuizen met wellnessSlaapkamer
Boxspringmatrassen2 SlaapkamersBedlinnen aanwezigKids
Het plaatsen van een kinderbedje is niet mogelijkGratis WiFiSpeelmogelijkheden in de buurt