Deze gelijkvloerse bungalow is gelegen in de wijk Roosdunen in Ballum op Ameland en biedt 69 vierkante meter woonoppervlakte voor maximaal zes personen en twee honden. De rustige ligging, midden in een groot natuurgebied, leent zich uitstekend voor wandel- en fietstochten. Het strand ligt op circa 1900 meter afstand en het dorp Ballum op circa 850 meter. Roosdunen biedt tevens een buitenzwembad en een tennisbaan.
Alle vertrekken in deze bungalow zijn gelijkvloers. Vanuit de entree komt u in de lichte woonkamer met een comfortabele zithoek en een flatscreen-tv. De aangrenzende eetkamer verbindt de woonkamer met de open keuken, die is voorzien van een vierpits gasfornuis, combi-oven, koelkast, aparte vriezer, vaatwasser, Nespresso-apparaat en filterkoffiezetapparaat. Een wasmachine en droger bevinden zich in een aparte ruimte in de hal.
De drie slaapkamers zijn direct toegankelijk vanuit de woonkamer en hebben elk een eigen wastafel.
Eén slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed (160x200 cm), een andere met twee eenpersoonsbedden (90x190 cm) en de derde met een stapelbed (90x200 cm). Alle bedden zijn bij aankomst opgemaakt. De compacte badkamer is functioneel ingericht en beschikt over een douche, een wastafel en een toilet. De buitenruimte beschikt over een beschut terras op het zuiden met tuinmeubilair en een loungebank. De tuin biedt ruimte om te ontspannen en voor kinderen om te spelen. Er zijn twee privéparkeerplaatsen direct bij het huis. Wifi is beschikbaar in het huis en een seizoenkaart voor het buitenzwembad is inbegrepen bij een verblijf van mei tot en met augustus.
Meer informatie over de omgevingHonden zijn van harte welkom op Ameland, aangezien het eiland uitgestrekte landschappen en ideale omstandigheden biedt voor ontspannen wandelingen en loslopende honden. Om dit samenleven goed te laten verlopen, is aandacht voor mens, dier en natuur bijzonder belangrijk. Dit betekent ook dat u altijd de uitwerpselen van uw hond opruimt; op veel plaatsen zijn dispensers met hondenpoepzakjes aanwezig. Honden zijn over het algemeen overal welkom, maar moeten op bepaalde plaatsen aangelijnd zijn. Dit geldt voor de bewaakte strandopgangen, 250 meter links en rechts van de strandpaviljoens, de badstranden van Hollum, Ballum, Nes en Buren, en het Groene Strand tussen Ballum en Hollum. Ook in bossen, duinen, weilanden en wadden is een aanlijnplicht vanwege broedende vogels. Wie zijn hond toch los wil laten lopen, vindt op Ameland speciaal aangewezen losloopgebieden. In Koudenburg bij Hollum, in Roosdunen bij Ballum en in het Kwekerijbos bij Nes mogen honden loslopen. Deze gebieden zijn duidelijk gemarkeerd en bieden voldoende bewegingsvrijheid. Honden dienen echter wel onder toezicht te blijven en mogen niet te ver weglopen. Ameland laat zien hoe goed mens, hond en natuur samen kunnen leven.
Algemeen
GelijkvloersWifi aanwezigRookvrijHond toegestaanZwembadabonnement (buitenbad mei t/m augustus)BeddenopmaakserviceKeuken
KeukenlinnenKoelkastAparte vriezerVaatwasmachineCombimagnetronGaskookplaatSenseo SwitchKoffiezetapparaatSlaapkamer
TweepersoonsbedStapelbedéénpersoonsbedBuiten
TuinTerrasTerrasmeubilairBeschut terrasLigging
VrijstaandTerras op het zuidenOverige faciliteiten
WasmachineWasdrogerWoonruimte
Flatscreen TV