Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
869 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites Add to favourites

Landgoed de Lente 34 (Krokus), Breskens

Huiscode:
HOPV-NL-3581
2

Omheinde tuin:
Ja (Meer info)
Aantal sterren:
Klantwaardering:
9,1 (12 reviews)
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Zeeland
Plaats:
Breskens
Personen:
8
Honden :
2
Slaapkamers:
4
Badkamers:
2
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
Afstand tot strand:
0,90 km
De woning wordt u aangeboden door: Verhuurcentrum Breskens
Vragen?




Beschrijving

Deze woning is met zijn 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen. Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer voor 2 personen. Aangrenzend aan deze slaapkamer is er een badkamer met douche en wastafel. De wc is apart en bereikbaar vanuit de hal.
De woonkamer met moderne volledig uitgeruste keuken is het gezellige middelpunt van het huis. De 5 grote ramen en grote openslaande terrasdeuren geven een ruime en lichte uitstraling. Van uit de kamer is er de trap naar boven. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers voor elk 2 personen en een mooie luxe badkamer met ligbad, douche, en wastafel. Alle bedden zijn voorzien met een matras waarbij u als gast kunt kiezen voor een zacht of een harder zijde.


Extra informatie van het park

Verhuurcentrum Breskens gevestigd in Breskens, een havenstad in de provincie Zeeland in Nederland. We zijn gespecialiseerd in de verhuurbemiddeling van verschillende soorten recreatieaccommodaties. 

We proberen onze service zo klantgerichte en zo benaderbaar mogelijk te maken. We zijn goed geïnformeerd wat er in de regio te doen is  en staan klaar om klanten te helpen met hun vragen.


De omgeving

Breskens is een pittoresk dorp gelegen aan de Zeeuwse kust in Nederland. Het dorp is gelegen in de gemeente Sluis, in de provincie Zeeland. Breskens staat bekend om zijn maritieme geschiedenis, prachtige stranden en levendige haven.


De belangrijkste bezienswaardigheid in Breskens is de vuurtoren, de oudste nog bestaande gietijzeren vuurtoren van Nederland. Deze imposante vuurtoren is meer dan 28 meter hoog en biedt een panoramisch uitzicht over de omgeving. Het is mogelijk om de toren te beklimmen en vanaf de top te genieten van het adembenemende uitzicht over de Noordzee en de Westerschelde.


Naast de vuurtoren heeft Breskens een levendige haven waar u kunt genieten van de bedrijvigheid van vissersboten en jachten die in en uit varen. Hier kunt u verse vis proeven in de lokale restaurants of genieten van een drankje op een van de terrassen aan het water.


Voor liefhebbers van geschiedenis is het Visserijmuseum een interessante plek om te bezoeken. Hier kunt u meer te weten komen over de rijke maritieme tradities van Breskens en de visserijsector in de regio.

In de buurt van Breskens zijn er ook andere attracties en bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn. Op korte afstand vindt u het historische stadje Sluis, dat bekend staat om zijn gezellige winkels, restaurants en vestingwerken. Hier kunt u heerlijk wandelen en genieten van de charmante sfeer.


De natuur rondom Breskens biedt een gevarieerde flora en fauna die typerend zijn voor de regio. Het verkennen van de duinen, kwelders en polders in de omgeving van Breskens biedt een prachtige kans om te genieten van de lokale flora en fauna. 

Daarnaast is het mogelijk om vanuit Breskens met de veerboot de oversteek te maken naar Vlissingen. Vlissingen is een levendige havenstad met een rijke maritieme geschiedenis. U kunt er genieten van prachtige stranden, de boulevard verkennen of een bezoek brengen aan het maritiem muZEEum, waar u meer te weten komt over de maritieme geschiedenis van Zeeland.


Kortom, Breskens is een sfeervol dorp aan de Zeeuwse kust met een rijke maritieme geschiedenis en prachtige bezienswaardigheden in de buurt. Het is een ideale bestemming voor liefhebbers van de zee, stranden en historische plekken.

Meer info 

Highlights
Krokus 34 is een woning met 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Badkamer
  • Ligbad
  • Douche
  • Toilet
  • Wastafel
  • Slaapkamer
  • Eenpersoonsbed
  • Kledingkast
  • Aantal slaapkamers
  • Familie/Kinderen
  • Babybedje
  • Kinderstoel
  • Wassen en drogen
  • Droger
  • Droogrek
  • Stofzuiger
  • Wasmachine
  • Entertainment
  • Flatscreen TV
  • Wifi
  • Keuken
  • Keramische kookplaat
  • Filter koffieapparaat
  • Pannen
  • Bestek
  • Eettafel
  • Borden
  • Vaatwasser
  • Drinkglazen
  • Afzuigkap
  • Waterkoker
  • Keukengerei
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Ligging
  • Vrijstaand
  • Rustige ligging
  • Op een resort
  • Buiten
  • Omheinde tuin
  • Tuinmeubels
  • Zonnewering
  • Terras
  • Parkeerplaats
  • Oplaadpunt elektrische auto
  • Verwarming & Verkoeling
  • Centrale verwarming
  • Vloerverwarming
  • Parken
  • Landgoed de Lente
  • Plaats
  • Breskens
  • Algemene voorzieningen
  • woonoppervlakte m²



  •   Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    -
    Meer:
    -
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    -
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    0,90 km

    Ervaringen met honden voor deze accommodatie

      Johan V. - aankomst: 1/11/2024
    Op wandelafstand van het centrum. Afgesloten tuin voor de hondjes. Ruime woning waar alles voor handen was. Rustige ligging.


      Eugene en Chantal C. - aankomst: 17/12/2023
    Kindvriendelijk, speelgoed/lego aanwezig. Traphekje boven veilig voor de kinderen. Hondvriendelijk, bench aanwezig. Tuin volledig omheind. Laadbox voor elektrisch laden aanwezig wat zeker een pluspunt is.


    Overige ervaringen voor deze accommodatie

      Monika K. - aankomst: 12/6/2025
    Angenehm, gefehlt hat uns die Möglichkeit, die Schlafräume vollständig zu verdunkeln.


      Sonja V. - aankomst: 28/4/2025
    Mooi huis, mooie tuin en overal dichtbij.


      Marco R. - aankomst: 10/1/2025
    Alles!


      Danielle S. - aankomst: 23/8/2024
    - Alles aanwezig - Omheinde tuin - Privacy - Alles op wandelafstand


      Simona S. - aankomst: 19/8/2024
    Gut gefallen hat uns die Raumaufteilung der der eingezäunte Garten und die Lage. Aus diesem Grund waren wir auch schon das dritte mal in dieser Ferienhaus Siedlung.


      Nina S. - aankomst: 9/8/2024
    Gute und neuwertige Ausstattung des Hauses


      Ad D. - aankomst: 29/7/2024
    Ruime woning...netjes verzorgd


      Ulrich P. - aankomst: 19/7/2024
    Großes und großzügiges Haus


      Aline R. - aankomst: 13/5/2024
    Alles super goed. Rustig, alles bij de hand en fijne wandelomgeving. De zee, restaurantjes, warenhuis niets ontbreekt.


      Marco R. - aankomst: 12/1/2024
    Wir lieben das Landgoed, Breskens und Zeeland










































































    Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Nollestrand en Nollebos (Vlissingen) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 6,73km
    Op de (hoofd)stranden van Vlissingen (Badstrand aan de boulevard en Nollestrand) mogen honden loslopen van 16 september t/m 1 mei. Buiten deze periode zijn honden niet toegestaan op het strand, met uitzondering van de stranden van Zwanenburg en Westduin. Daar mogen honden tussen 1 mei en 16 september loslopen tussen 19.00 uur ‘s avonds en 10 uur ‘s ochtends. Overdag in deze periode mogen honden alleen aangelijnd op deze 2 stranden komen. Grenzend aan het Nollestrand ligt het Nollebos, waar honden mogen loslopen in het gedeelte tussen de Zwanenburgseweg en het fietspad langs de duinen.

    Groede Bad (Groede) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 6,79km
    Ingeklemd tussen Breskens en Cadzand ligt Groede Bad. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen honden loslopen op het strand. Na 1 mei mogen honden alleen los tussen 18.00 en 10.00 uur, na 10.00 uur moeten honden dus overdag aan de lijn.

    Rammekenshoek (Ritthem) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 9,11km
    Een paar kilometer ten oosten van Vlissingen ligt Fort Rammekens, het oudste zeefort van West-Europa. Rond het fort ligt Rammekenshoek, een mooi natuurgebied met bos, weide, kreken en een stuk strand dat uitkijkt op de Westerschelde. Honden mogen alleen loslopen in het losloopgebied aan de Rammekensweg, een rondje langs de randen is dan 1 km. Een langere wandeling met uw hond is ook mogelijk in het overige gebied rond het fort, mits de hond is aangelijnd. Op de stranden van Vlissingen mogen honden loslopen tussen 17 september en 30 april (met uitzondering van de boulevard en het Nollestrand).

    Cadzand-Bad (Cadzand) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 13,48km
    Cadzand is de meest zuidelijke badplaats van Nederland met een prachtig breed, wit strand. In Cadzand-Bad mogen honden tussen 1 oktober en 1 mei de hele dag loslopen op het strand. Tussen 1 mei en 1 oktober mogen honden alleen los tussen 18.00 en 10.00 uur, tussen 10.00 en 18.00 uur moeten honden worden aangelijnd.

    Noordzeestrand (Zoutelande) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 14,57km
    Op het strand van Zoutelande mogen honden tussen 15 september en 1 mei de hele dag loslopen. Na 1 mei moeten honden tussen 10.00 en 19.00 uur aan de lijn, ‘s avonds en ‘s morgens vroeg mogen ze wel los.

    Hondenstrand Het Zoute (West-Vlaanderen) - afstand tot vakantiewoning: 16,70km
    Prachtig, enigszins afgelegen hondenstrand in Knokke-Heist, België, waar honden vrij kunnen rennen en spelen! Bezoekers zijn er vriendelijk en er is voldoende ruimte zodat je uit elkaars buurt kunt blijven of lekker in de duinen kunt zitten en kunt uitkijken over de zee.

    Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - afstand tot vakantiewoning: 19,60km
    Van 16 oktober t/m 14 maart mag uw hond zonder riem over het strand rennen. Van 15 maart t/m 15 oktober mag uw hond over gans het strand rennen tussen 21 uur en 9 uur. Honden hoeven op het strand niet aan de riem te worden gehouden. De begeleider dient steeds zijn loslopende hond in bedwang te houden en mag de openbare orde op het strand niet verstoren.

    Oosterstrand (Domburg) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 19,95km
    Op het Oosterstrand tussen Domburg en Oostkapelle mogen honden loslopen tussen 15 september en 1 mei. Tussen 1 mei en 15 september mogen honden los voor 10 uur ‘s morgens en na 19 uur ‘s avonds. In deze periode zijn honden overdag na 10 uur niet toegestaan op de stranden van Domburg! Uitzondering hierop zijn strandovergang 60/Hoogduin in de richting van Oostkapelle en strandovergang 52/Hoge Hil west in de richting van Westkapelle, hier mogen mogen honden aangelijnd wel komen in het badseizoen.

    Berkenbosch (Oostkapelle) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 21,68km
    Ten noorden van Domburg en ten zuidwesten van Oostkapelle ligt een prachtig stuk strand (2 km) dat door de gemeente is aangewezen als hondenstrand. Tussen 1 mei en 15 september mogen honden hier los tussen 19.00 en 10.00 uur. Het hondenstrand ligt tussen strandpalen 64 en 60. De aangrenzende duingebieden zijn ook heel mooi om te wandelen, maar daar moet uw hond wel aan de lijn. Tussen 15 september en 1 mei mogen honden daarnaast ook loslopen op alle overige stranden van Domburg en Oostkapelle!

    Noordzeestrand (Vrouwenpolder) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 22,32km
    Het Noordzeestrand in Vrouwenpolder is één van de mooiste, schoonste en breedste stranden van Nederland. Tussen 15 september en 1 mei mogen honden de hele dag los op het strand. Na 1 mei zijn honden linksaf (richting Vrouwenpolder) overdag in het badseizoen verboden. Rechtsaf zijn honden in het badseizoen overdag aangelijnd wel welkom.

    Zeebrugge (West-Vlaanderen) - afstand tot vakantiewoning: 26,34km
    Het Strand van Zeebrugge is in Zones ingedeelt. Van 15 maart tot 15 oktober geld: GROENE ZONE enkel met je hond aan de riem in de toegelaten zone: die bevindt zich tussen het einde van de Dijk tot aan de grens met Blankenberge. RODE ZONE je kan niet met je hond in de zone die zich bevindt: - tussen het einde van de Dijk/begin duinen tot aan de strekdam - vanaf de dijk tot aan de waterlijn - en in het water. Van 16 oktober tot 14 maart: Je kan met je hond aan de riem overal op het strand. Je hond mag in die periode ook loslopen. Let wel: enkel loslaten in de toegelaten zone (groene zone) die zich bevindt tussen het einde van de Dijk tot aan de grens met Blankenberge.

    Hondvriendelijke restaurants en andere horeca binnen 10 km
    Beachhouse 25 - Breskens (afstand tot vakantiewoning: 1,02km)

    Voor het ultieme vakantiegevoel zit je goed bij Beachhouse 25. Een open, lichte inrichting, uitzicht op zee, loungebanken en een ontspannen sfeer. Honden zijn van harte welkom om met jou te genieten van zon, zee en lekker eten.

    Walendijk 9, 4511 RK Breskens


    Loods tien - Breskens (afstand tot vakantiewoning: 3,11km)

    Heerlijk ontspannen plek aan het strand van Breskens. Honden krijgen direct een bak water, jij geniet van broodjes en snacks met zicht op de vuurtoren en de zee. Ideaal voor een pauze na een strandwandeling.

    Nieuwesluisweg 50 4511 RE Breskens


    Strandpaviljoen Proost - Groede (afstand tot vakantiewoning: 6,62km)

    Je hond wordt hier in de watten gelegd met een eigen menu: kipfilet, zalmbites en meer. Jij geniet van een verrassende kaart met flatbreads, gewokte mosselen en seizoensgerechten. Gezellig en hondvriendelijk!

    Zeeweg 11-A 4503 PC Groede


    Woest 17 - Nieuwvliet (afstand tot vakantiewoning: 8,23km)

    Botanische sferen aan zee met een moderne kaart. Je hond is welkom, het personeel is vriendelijk en het uitzicht fantastisch. Verkozen tot Beste Strandpaviljoen van Nederland 2024.

    Zeedijk 1 4504 PK Nieuwvliet, Nederland


    Kon-tiki beach - Dishoek (afstand tot vakantiewoning: 8,34km)

    Direct naast Piet Hein met een relaxte sfeer. Je hond mag aangelijnd mee en er staan waterbakken klaar. Je kunt zowel op het dek als op het strand zitten terwijl je hond geniet van het zand en uitzicht.

    Zwanenburg 7, 4384 LX Vlissingen


    Piet Hein - Westduin (afstand tot vakantiewoning: 8,43km)

    Gelegen tussen Vlissingen en Dishoek. Rustig gelegen met uitzicht op zee en een gevarieerde menukaart. Honden mogen mee binnen en buiten. Perfect na een lange strandwandeling.

    Galgeweg 6, 4371 PE Koudekerke


    Strandpalviljoen Vloed - Dishoek (afstand tot vakantiewoning: 8,97km)

    Net buiten de drukte van Vlissingen en Dishoek vind je dit ruime paviljoen met een prachtig uitzicht. Perfect voor lunch, diner of een gezellige borrel. Honden zijn hier van harte welkom met een drinkbak en veel ruimte op het terras.

    Dishoek 1 4371 NT Koudekerke


    Strandpaviljoen Kaapduin - Koudekerke (afstand tot vakantiewoning: 9,72km)

    Kaap Duin ligt direct aan de strandopgang van Dishoek. Honden zijn welkom en er staat een waterbar klaar. Het ruime terras maakt het voor hondeneigenaren extra comfortabel. De kaart biedt alles van salades tot mosselen.

    Strand Koudekerke 50 4371 XZ Koudekerke





    Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode


    maandag 30-6-2025
    aankomst (15:00)
    donderdag 3-7-2025
    vertrek (10:00)


    Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


    Optionele services

    De volgende optionele services kunnen na de boeking eenvoudig worden toegevoegd in uw account of u stuurt ons een e-mail.

    Bedlinnen :
    €10.00/stuk
    Bolderwagen :
    €4.00/stuk/nacht
    Badlinnen :
    €5.00/stuk
    Ligbed :
    €10.00/stuk/nacht
    Kinder Campingbedje :
    €8.00/stuk
    Kinderstoel :
    €8.00/stuk

    Prijs inclusief:
    Toeristenbelasting gemeente Sluis
    Huisdieren
    Schoonmaakkosten
    Reserveringskosten


    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.