Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
869 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites

Appartement voor zes personen in Kamperland

Huiscode:
HOPV-NL-1706
1

Omheinde tuin:
Nee
Aantal sterren:
Klantwaardering:
8,6 (38 reviews)
Type:
Appartement
Regio:
Zeeland
Plaats:
Kamperland
Personen:
6
Honden :
1
Slaapkamers:
3
Badkamers:
2
Oppervlakte:
134m²
Energielabel:
0
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Nee
De woning wordt u aangeboden door: Belvilla
Vragen?

internet
magnetron
sauna
tv
vaatwasser




Beschrijving
Te midden in het natuurgebied de Schotsman en direct aan het water gelegen exclusief appartement op de begane grond en eigen aanlegsteiger, botenhelling en zwemtrap. Ervaar de dynamiek van het Veerse Meer en geniet van het mooiste uitzicht van Zeeland. Hier kun je heel de dag zowel binnen als buiten genieten van de waterskiërs, wakeboards, voorbij varende boten en de veranderende kleuren op het kabbelende water met de ondergaande zon op de achtergrond. Bovendien ligt het appartement op korte afstand van het Noordzeestrand. Dit moderne appartement heeft een ruim woonoppervlak van 134 m2 en is ingericht voor 6 personen. Een perfecte locatie voor elke watersportliefhebber, maar ook een perfecte uitvalsbasis voor een relaxte vakantie. De entree biedt toegang tot twee ruime slaapkamers, waarvan één een badkamer en-suite heeft. Deze badkamer is uitgerust met een douche, toilet en wastafel. De derde slaapkamer is vanuit de woonkamer te bereiken en heeft ook een badkamer en-suite met douche, toilet en wastafel. Alle slaapkamers zijn voorzien van eenpersoonsbedden. Tevens is er een heerlijke wellness ruimte met een regendouche, bubbelbad en Finse sauna. De ruime en sfeervol ingerichte woonkamer is voorzien van een flat screen satelliet televisie. Door de vele ramen rondom is het uitzicht vanuit de woonkamer en keuken eindeloos. Door de openslaande tuindeuren heb je toegang tot het heerlijke deels overdekt terras met comfortabele tuinmeubelen, waar je tot in de late uren kunt genieten van het uitzicht. De ruim ingerichte keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een vaatwasser, een koel-vriescombinatie, een combimagnetron en een filter koffiezetapparaat. Er is voldoende parkeerplaats bij het appartement. Een huisdier is in dit appartement is toegestaan. Boek je een vakantie in één van de Schotsman Watersport appartementen, dan ben je omgeven door het natuurschoon van diverse flora en fauna in het bosrijke natuurgebied de Schotsman en het prachtige waterparadijs het Veerse Meer. Je verblijft boven het watersportcentrum en hier kun je tevens je watersportmaterialen gratis stallen. Faciliteiten zoals een supermarkt zijn hier te vinden op 5 minuten loopafstand. Naast het appartement bevindt zich het restaurant Beau4! met een groot en zonnig terras.

Belangrijk
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Meer info 

Indeling
Parterre: (keuken(koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), eettafel, zithoek), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche), sauna(privé), bubbelbad) aanlegsteiger, terras, tuinmeubilair, parking

De huurder dient minimaal 25 jaar te zijn om deze woning te kunnen huren.

  Het vakantiehuis


Bos:
-
Centrum:
-
Meer:
-
Supermarkt:
-
Restaurants:
6,80 km
Openbaar vervoer:
-
Uitgaan:
-
Aan zee:
-

Ervaringen met honden voor deze accommodatie

  Isis - aankomst: 9/2/2025
Het appartement is precies zoals beschreven, Het is erg schoon en licht, De ligging aan het Versemeer is prachtig en rustig, Ideaal voor honden met de grote weilanden in de buurt, Zelfs in het laagseizoen is het aangenaam rustig, alleen af en toe gestoord door voorbijgangers op het terras, Wij waren met z'n vieren, met een baby en een hond, en er was genoeg ruimte voor iedereen, We hebben ook een handdoekenpakket geboekt voor ? 5,90, maar ik vind 2 handdoeken per persoon voor een week te weinig, De accommodatie kan nog steeds zonder voorbehoud worden aanbevolen


Overige ervaringen voor deze accommodatie

  Mimi - aankomst: 14/2/2025
De accommodatie is precies zoals beschreven, het was erg rustig in het laagseizoen, wat prettig was, maar je moet wel wennen aan de voorbijgangers


  Laurie-anne - aankomst: 17/1/2025
Heerlijk uitje! Het uitzicht vanuit de woonkamer is gewoonweg adembenemend, vooral tijdens zonsondergang. De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden en het appartement was als een tweede thuis. We komen zeker terug.


  Nicoline - aankomst: 21/11/2024
Het appartement was zeer goed ingericht en schoon. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. We vonden het fijn dat het dichtbij verschillende attracties lag. De natuur rondom het pand was prachtig!


  Chantal - aankomst: 28/10/2024
Dit appartement voldeed aan al onze behoeften, schoon, ruim en goed uitgerust, de sauna was een leuke toevoeging en we hebben genoten van de natuurpaden in de buurt om te wandelen, een zeer aangenaam verblijf,


  Sven - aankomst: 14/9/2024
Wij hebben hier heel veel plezier gehad! De woonkamer had een prachtig uitzicht en we vonden het buitenterras geweldig. De sauna was een fijne manier om te ontspannen na een dagje sightseeing. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een ontspannend uitje.


  Paul - aankomst: 19/8/2024
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit appartement! De ligging aan het water is onovertroffen en we vonden het geweldig om vanaf het terras naar de voorbijvarende boten te kijken. De voorzieningen waren uitstekend, vooral de sauna na een lange dag vol bezienswaardigheden. Een echte aanrader!


  Renate - aankomst: 21/5/2024
Ik was onder de indruk van de netheid en de ruimte van het appartement. De locatie is rustig, maar toch op korte rijafstand van het strand. De sauna was een fijne voorziening. Over het algemeen een aangenaam verblijf zonder grote klachten.


  Sophie - aankomst: 7/2/2024
Zo ruim en licht! De kinderen genoten van de vrijheid om buiten op het terras te rennen. Het voelde heel veilig en vertrouwd. We vonden ook de sauna en de hottub geweldig. Het gaf een luxe tintje aan ons verblijf.


  Ayman - aankomst: 5/2/2024
Deze plek was een geweldige uitvalsbasis voor onze watersportavonturen. De privé-aanlegsteiger maakte het gemakkelijk om onze kajaks op te bergen en het nabijgelegen waterpark bood plezier voor de kinderen. Schoon en comfortabel, we hebben over het algemeen een geweldige tijd gehad.


  Doreen - aankomst: 24/12/2023
De keuken was goed uitgerust en we vonden het leuk om samen als gezin te koken. De locatie bij het Veerse Meer was ideaal voor onze watersportactiviteiten. We hadden een goede balans tussen avontuur en ontspanning.


  Christian - aankomst: 9/8/2023
Ik kan niet genoeg zeggen over het uitzicht vanuit dit appartement! Wakker worden met uitzicht op het water was betoverend. Er waren geweldige eetgelegenheden op loopafstand en het strand was op korte rijafstand.


  Paul - aankomst: 20/5/2023
Fantastische locatie! We vonden het heerlijk om direct aan het water te wonen en gemakkelijk toegang te hebben tot het strand. Het appartement was gezellig en had een geweldige indeling. Een perfecte plek voor een ontspannende vakantie.


  Nicoline - aankomst: 13/5/2023
Een perfect uitje! Het appartement was prachtig ingericht en had een ontspannen sfeer. We hebben genoten van het nabijgelegen strand en de vele plaatselijke winkels. Ik zou graag nog eens terugkomen!


  G - aankomst: 11/3/2023
Voor ons was de hottub echt een hoogtepunt! Na een dag de prachtige omgeving te hebben verkend, was het heerlijk om te ontspannen. Het nabijgelegen restaurant Beau4 had heerlijk eten en een fijne sfeer. Een zeer aangename ervaring.




























Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
Noordzeestrand (Vrouwenpolder) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 3,86km
Het Noordzeestrand in Vrouwenpolder is één van de mooiste, schoonste en breedste stranden van Nederland. Tussen 15 september en 1 mei mogen honden de hele dag los op het strand. Na 1 mei zijn honden linksaf (richting Vrouwenpolder) overdag in het badseizoen verboden. Rechtsaf zijn honden in het badseizoen overdag aangelijnd wel welkom.

Berkenbosch (Oostkapelle) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 9,88km
Ten noorden van Domburg en ten zuidwesten van Oostkapelle ligt een prachtig stuk strand (2 km) dat door de gemeente is aangewezen als hondenstrand. Tussen 1 mei en 15 september mogen honden hier los tussen 19.00 en 10.00 uur. Het hondenstrand ligt tussen strandpalen 64 en 60. De aangrenzende duingebieden zijn ook heel mooi om te wandelen, maar daar moet uw hond wel aan de lijn. Tussen 15 september en 1 mei mogen honden daarnaast ook loslopen op alle overige stranden van Domburg en Oostkapelle!

Strand Nieuw-Haamstede (Burgh-Haamstede) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 11,25km
Op het westelijke puntje van Schouwen-Duiveland ligt één van de rustigste en mooiste stranden van Nederland. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen honden er loslopen, vanaf 1 mei moeten ze tussen 10.00 en 19.00 uur aan de lijn. Een uitzondering geldt op het Verklikkerstrand, daar moet uw hond vanaf 1 april tot en met 15 september uw hond de gehele dag en nacht aangelijnd zijn in verband met zeldzame vogels.

Boswachterij Westerschouwen (Burgh-Haamstede) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 11,78km
Het losloopgebied bij Boswachterij Westerschouwen is vrij klein, maar honden kunnen hier heerlijk rennen en spelen. Het losloopgebied is op de strook achter de kampeerterreinen tussen de bosrand en het ruiterpad bij de Adriaan van der Weijdeweg. Aan het einde van het losloopgebied gaat het pad over in een groot bosgebied met beekjes en enkele waterpartijen. Ook hier mag lekker met de hond gewandeld worden, mits deze is aangelijnd.

Oosterstrand (Domburg) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 12,21km
Op het Oosterstrand tussen Domburg en Oostkapelle mogen honden loslopen tussen 15 september en 1 mei. Tussen 1 mei en 15 september mogen honden los voor 10 uur ‘s morgens en na 19 uur ‘s avonds. In deze periode zijn honden overdag na 10 uur niet toegestaan op de stranden van Domburg! Uitzondering hierop zijn strandovergang 60/Hoogduin in de richting van Oostkapelle en strandovergang 52/Hoge Hil west in de richting van Westkapelle, hier mogen mogen honden aangelijnd wel komen in het badseizoen.

Rammekenshoek (Ritthem) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 13,37km
Een paar kilometer ten oosten van Vlissingen ligt Fort Rammekens, het oudste zeefort van West-Europa. Rond het fort ligt Rammekenshoek, een mooi natuurgebied met bos, weide, kreken en een stuk strand dat uitkijkt op de Westerschelde. Honden mogen alleen loslopen in het losloopgebied aan de Rammekensweg, een rondje langs de randen is dan 1 km. Een langere wandeling met uw hond is ook mogelijk in het overige gebied rond het fort, mits de hond is aangelijnd. Op de stranden van Vlissingen mogen honden loslopen tussen 17 september en 30 april (met uitzondering van de boulevard en het Nollestrand).

Noordzeestrand (Zoutelande) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 14,08km
Op het strand van Zoutelande mogen honden tussen 15 september en 1 mei de hele dag loslopen. Na 1 mei moeten honden tussen 10.00 en 19.00 uur aan de lijn, ‘s avonds en ‘s morgens vroeg mogen ze wel los.

Nollestrand en Nollebos (Vlissingen) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 15,39km
Op de (hoofd)stranden van Vlissingen (Badstrand aan de boulevard en Nollestrand) mogen honden loslopen van 16 september t/m 1 mei. Buiten deze periode zijn honden niet toegestaan op het strand, met uitzondering van de stranden van Zwanenburg en Westduin. Daar mogen honden tussen 1 mei en 16 september loslopen tussen 19.00 uur ‘s avonds en 10 uur ‘s ochtends. Overdag in deze periode mogen honden alleen aangelijnd op deze 2 stranden komen. Grenzend aan het Nollestrand ligt het Nollebos, waar honden mogen loslopen in het gedeelte tussen de Zwanenburgseweg en het fietspad langs de duinen.

Schelphoek (Serooskerke) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 17,25km
Losloopgebied Schelphoek ligt aan de Oosterschelde tussen Zierikzee en Burgh-Haamstede. In dit losloopgebied mogen honden het hele jaar door los. Het bovenste deel van het losloopgebied loopt langs de kreek en heeft leuke paadjes en veel plekken waar de honden makkelijk het water in kunnen. Het losloopgebied loopt tot halverwege het wandelpad, dan moeten honden even aan de lijn zodat de reeën niet worden opgejaagd richting de doorgaande weg. Een heel rondje van 3 km om de kreek lopen kan, mits de hond dit stukje is aangelijnd. Het onderste deel van het losloopgebied loopt vanaf de parkeerplaats aan de trailerhelling tot de uitkijktoren op het caisson. Je wandelt hier over een oude zeedijk met prachtig uitzicht over de Oosterschelde.

Brouwersdam-Zuid (Scharendijke) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 21,87km
Aan de zuidkant van de Brouwersdam, aan de kant van de Noordzee, ligt een gebogen stuk strand waar honden tussen 1 oktober en 1 mei mogen loslopen en kunnen zwemmen. Vanaf 1 mei moeten honden tussen 10.00 en 19.00 uur aan de lijn, maar na 19.00 uur mogen ze weer los.

Krekengebied (Ouwerkerk) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 22,27km
In het Krekengebied in Ouwerkerk mogen honden loslopen te noorden van de Baalpapenweg . In het gebied ten zuiden van deze weg (aan de kant van het Watersnoodmuseum) moeten honden aan de lijn. Vanaf Ouwerkerk gezien ligt het losloopgebied links langs de weg . Je kunt een rondwandeling van ongeveer 3 km maken die geheel langs de kreek loopt. Het is een mooi stuk natuur met veel water dat na regen erg drassig kan zijn (laarzen zijn dus handig), honden mogen helaas niet zwemmen in het water.

Groede Bad (Groede) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 23,21km
Ingeklemd tussen Breskens en Cadzand ligt Groede Bad. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen honden loslopen op het strand. Na 1 mei mogen honden alleen los tussen 18.00 en 10.00 uur, na 10.00 uur moeten honden dus overdag aan de lijn.

Cadzand-Bad (Cadzand) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 29,26km
Cadzand is de meest zuidelijke badplaats van Nederland met een prachtig breed, wit strand. In Cadzand-Bad mogen honden tussen 1 oktober en 1 mei de hele dag loslopen op het strand. Tussen 1 mei en 1 oktober mogen honden alleen los tussen 18.00 en 10.00 uur, tussen 10.00 en 18.00 uur moeten honden worden aangelijnd.

Hondenspeelplaats Dierist (Sint Maartensdijk, Tholen (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 29,46km
In het stadje Sint Maartensdijk op het eiland Tholen is een leuke hondenspeelplaats aangelegd. Voor verdere info en openingstijden, klik op de links.

Hondvriendelijke restaurants en andere horeca binnen 10 km
Strandcafé bij Karel - Oostkapelle (afstand tot vakantiewoning: 8,80km)

Aan het officiële hondenstrand bij Oostkapelle. Bij Karel is eenvoudig, gezellig en super hondvriendelijk. Je hond mag binnen én buiten mee naar binnen en er staat altijd een drinkbakje klaar.

Strand Oostkapelle 20 4356 XZ Oostkapelle





Beschikbaarheid

Uw gekozen periode


maandag 15-9-2025
(tussen 16:00 en 17:00)
vrijdag 19-9-2025
(tot 10:00)
€ 1.253,27 € 1.293,77
details
U bespaart 3%

Boek nu

Andere datum?


Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


Optionele services
Badhanddoeken:
Mogelijkheid tot huren, € 7,50 p.p./verblijf
Keukenlinnen:
Mogelijkheid tot huren, € 4,95/verblijf
Wifi:
Gratis

Prijs inclusief:
Eindschoonmaak
Huisdieren
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Boekingskosten
Schadeverzekering


Deze website gebruikt cookies
Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.