Beschrijving
Deze gezellige vakantiewoning gelegen naast het perceel van Seehotel Oostkapelle is helemaal nieuw.
Het uitzicht aan de achterzijde is weids over de landerijen. Aan de achterzijde van de woning is er een fijne overkapping gebouwd, zodat u lekker overdekt van het uitzicht kunt genieten. Zowel aan de achterzijde als aan de zijkant is er een tuin, die u via een schuifdeur kunt bereiken.
Hond welkom!
Ook uw hond is van harte welkom. De omgeving leent zich perfect voor lange wandelingen door bos, duin en over het strand.
Indeling
Deze mooie vakantiewoning beschikt over een fijne woonkamer met open keuken en op de begane grond een apart toilet en een badkamer met douche en wastafel. Boven bevinden zich 3 slaapkamers en er is een extra badkamer met douche, wastafel en toilet. Er zijn twee slaapkamers met 2 bedden en 1 slaapkamer heeft een eenpersoonsbed met een uitschuif-bed.
Heeft u interesse om te boeken? Stuur ons gerust een bericht, wij doen u een vrijblijvend aanbod.
Extra informatie over de omheinde tuin
(door de huiseigenaar of eerdere huurders)
Volledig omheind terrein – zorgeloos genieten
Rondom het vakantiehuis bevindt zich een nette omheining van houten palen met draad, aangevuld met een schutting. Hierdoor kun je onbezorgd genieten van je verblijf. Perfect voor gasten met kinderen of honden die vrij en veilig buiten willen spelen.