Add to favourites


Villa Super VIP - 4 pers. (Villa 19)

HOPV-NL-3334
2

Omheinde tuin:
Nee
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Zuid-Holland
Plaats:
Ouddorp
Personen:
4
Honden :
2
Slaapkamers:
2
Badkamers:
2
Oppervlakte:
37m²
Wifi:
Ja
Op een vakantiepark:
Ja
Afstand tot strand:
1,00 km
Vragen?




Beschrijving

Deze villa van circa 127 vierkante meter voor vier personen ligt direct aan het Grevelingenmeer. De vrijstaande woning is ideaal voor een ontspannen verblijf met familie, vrienden en maximaal twee honden, die van harte welkom zijn in deze hondvriendelijke villa. Het gemeubileerde terras vormt het hart van de villa en is ontworpen als een buitenruimte voor het hele jaar door. Een glazen, windbeschutte veranda laat u ook op koelere dagen van het uitzicht genieten, terwijl een apart, gedeeltelijk omheind terras met een loungebank, ligstoelen en terrasverwarmer voldoende ruimte biedt om buiten te ontspannen. Een buitendouche zorgt voor extra verkoeling op warme dagen of na een dagje strand. Binnen wordt het ruimtelijke ontwerp voortgezet. De lichte woonkamer is modern ingericht en beschikt over een comfortabele loungebank, een flatscreen-tv en vloerverwarming voor een aangename warmte in de koudere maanden. De open keuken combineert functionaliteit en stijl en is volledig uitgerust met een oven, vaatwasser, koelkast, Nespresso-apparaat, broodrooster en een volledig assortiment kookgerei. Een eettafel loopt naadloos over in de keuken en vormt een centraal punt voor gezamenlijke maaltijden. Een wasmachine en droger zijn ook aanwezig voor gemak tijdens langere verblijven. De villa beschikt over twee slaapkamers, waarvan één op de begane grond, ingericht met hoogwaardige boxspringbedden. Beide badkamers zijn modern ontworpen en beschikken over een inloopdouche, dubbele wastafels, een haardroger en een bad in één van de badkamers. Een extra apart toilet biedt extra gemak. De villa is rookvrij en biedt gratis wifi. Een kluis zorgt voor het veilig opbergen van persoonlijke bezittingen. Er is een laadstation voor elektrische voertuigen beschikbaar op het park. Parkeren is mogelijk op de aangewezen parkeerplaatsen van het resort, maar laden en lossen bij de villa is mogelijk. Er is één set handdoeken per persoon aanwezig. De bedden zijn opgemaakt bij aankomst. Let op: de villa kan een pelletkachel hebben, maar deze mag tijdens uw verblijf niet worden gebruikt. Afwijkingen in de getoonde indeling, afbeeldingen, beschrijving en plattegronden zijn mogelijk.


Meer informatie over de omgeving

Gelegen in een uitgestrekt natuurgebied vlakbij Ouddorp, omgeven door duinen en het Grevelingenmeer, wacht u een afwisselende vakantie met uw hond. De milieuvriendelijke accommodaties bieden moderne luxe. Gelegen tussen het Grevelingenmeer en het Noordzeestrand (op circa 2 km afstand), biedt de accommodatie een scala aan mogelijkheden: ontspannen op het strand, wandelen in de duinen of zwemmen. De omgeving leent zich uitstekend voor wandel- en fietstochten. Het Grevelingenmeer biedt diverse watersportmogelijkheden, zoals zeilen, kitesurfen, windsurfen en suppen. Honden zijn ook welkom om te zwemmen in het Grevelingenmeer. Uw hond is welkom bij de beachclub, waar u kunt genieten van een heerlijke maaltijd terwijl uw trouwe viervoeter aan uw zijde ontspant. Er zijn ook diverse wandelpaden die geschikt zijn voor honden in de omgeving van Ouddorp. Dit zijn onze favorieten:

Preekhilpolder – Natuur midden in de natuur, direct aan het Grevelingenmeer (ca. 2,5 km)

Dit natuurgebied biedt open weilanden, rustige paden en een prachtig uitzicht op het Grevelingenmeer. Buiten het broedseizoen (16 juli tot en met 14 maart) mogen honden loslopen. Het landschap leent zich perfect voor lange wandelingen, waar uw hond naar hartelust kan rondlopen. Tijdens het broedseizoen (15 maart tot en met 15 juli) moeten honden aangelijnd zijn om de broedende vogelsoorten te beschermen; het blijft echter een prachtig gebied voor rustige wandelingen.

Kwade Hoek – Ruig duinlandschap aan zee (ca. 12 km)

Een van de meest indrukwekkende natuurgebieden in de regio: Kwade Hoek is een ongerept, door de wind gevormd duinlandschap dat zich uitstrekt tot aan de Noordzee. Tussen de aangewezen strandgedeeltes mogen honden het hele jaar door loslopen. De door de zee gevormde getijdenkreken zijn bijzonder fascinerend.

Het Annabos – een rustig bos om te ontspannen (ca. 22 km)

Wie op zoek is naar een afwisselende natuur, vindt in het Annabos een waar contrast met het strand en de duinen. Dit rustige bos op Voorne nodigt u uit tot ontspannende, schaduwrijke wandelingen. Het bos is verdeeld in twee gedeeltes: in het ene gedeelte moeten honden aangelijnd zijn, terwijl ze in het andere gedeelte het hele jaar door los mogen lopen.

Let op: De accommodatie grenst direct aan een openbaar natuurgebied, een beachclub en het strand. Op warme zomerdagen zijn het strand en de beachclub erg populair. Bij mooi weer heerst er een levendige sfeer rond de baai en de studio`s.

Strandkaart met wandelgebieden

Meer info 

Highlights
De 4 persoons Villa Super VIP beschikt over een luxe en comfortabel ingericht interieur en uitzicht over het water, perfect met honden en kinderen.
Overige
  • Droger
  • Wasmachine
  • Algemeen
  • Gratis Wifi
  • Vloeroppervlakte m2
  • 2 honden welkom
  • Oplaadpunt op vakantiepark
  • Huisdiervriendelijk
  • Keuken
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Nespresso apparaat
  • Koelkast
  • Eettafel
  • Complete keuken
  • Keukengerei
  • Sanitair
  • Ligbad
  • Dubbele wastafel
  • Inloopdouche
  • Apart toilet
  • Föhn
  • Toilet
  • 2 Badkamers
  • Woonruimte
  • Vloerverwarming
  • Flatscreen-tv
  • Loungebank
  • Buiten
  • Terrasmeubilair
  • Veranda
  • Glazen serre
  • Terrasverwarming
  • Omheind terras
  • Ligging accommodatie
  • Vrijstaande accommodatie op vakantiepark
  • Rustig gelegen
  • Aan het Grevelingen meer
  • Vakantieparken
  • Beach resort Punt West

  • De woning wordt u aangeboden door: Beach Resort Punt West
      Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    -
    Meer:
    0,10 km
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    -
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    1,00 km

    Ervaringen met honden voor deze accommodatie

    Overige ervaringen voor deze accommodatie

      Astrid B. - aankomst: 22/8/2025
    Yoga war toll, danke an die Lehrerin


      Monika W. - aankomst: 25/7/2025
    Tolle Lage am Wasser, ruhig gelegen


      Michael P. - aankomst: 17/6/2025
    Die Ruhe und die schöne Anlage


      Petra G. - aankomst: 2/5/2025
    Mooi huis, mooie omgeving


      Heike B. - aankomst: 23/4/2025
    Rund herum ALLES. Buchung, Abwicklung, Empfang alles sehr gut. Besonders das Team ist herzlich, aufmerksam und immer zur Stelle (auch am Abend)


      Saskia H. - aankomst: 3/3/2025
    Die Ausstattung und Sauberkeit der Villa und die Lage, Lage, Lage


      Anke D. - aankomst: 6/12/2024
    Die Lage.


      Robert H. - aankomst: 30/8/2024
    Lage, Ausstattung, Ruhe, Service, Kontakt, Mitarbeiter


      Kerstin S. - aankomst: 6/5/2024
    Es war ein traumhafter Aufenthalt! Die Lage ist perfekt, das Haus ist toll und geschmackvoll eingerichtet. Alles ist sehr hundefreundlich und es gibt genug Möglichkeiten, aktiv zu sein. Karina von der Rezeption ist sehr freundlich und aufmerksam.














































































    Losloop- en wandelgebieden binnen een straal van 30 km
    Strand Brouwersdam (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 1,77km
    Het lange strand van Brouwersdam leent zich uitstekend voor wandelingen. Er is ook voldoende gratis parkeergelegenheid en er zijn veel leuke strandbars. Honden zijn het hele jaar toegestaan.

    Strand Ouddorp (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 3,49km
    Honden op het strand van Ouddorp: Vanaf 1 oktober zijn honden zonder leiband toegestaan. Van 1 mei tot 1 oktober zijn honden op bepaalde stranden tussen 09:00 en 19:00 uur niet toegestaan. (zie borden). Buiten deze zones moeten honden van 1 mei tot 1 oktober aangelijnd zijn.

    Strand Westhoofdduinpad Ouddorp (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 3,91km
    Een zeer rustig, breed strand vlakbij Ouddorp waar honden welkom zijn (in de zomer aangelijnd).

    Brouwersdam-Zuid (Scharendijke) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 6,29km
    Aan de zuidkant van de Brouwersdam, aan de kant van de Noordzee, ligt een gebogen stuk strand waar honden tussen 1 oktober en 1 mei mogen loslopen en kunnen zwemmen. Vanaf 1 mei moeten honden tussen 10.00 en 19.00 uur aan de lijn, maar na 19.00 uur mogen ze weer los.

    Hondenlosloopgebied Meinderswaal (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 7,04km
    Vanuit het duingebied loopt u zo het strand op en kunnen honden hier vrij rondlopen.

    Schelphoek (Serooskerke) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 10,76km
    Losloopgebied Schelphoek ligt aan de Oosterschelde tussen Zierikzee en Burgh-Haamstede. In dit losloopgebied mogen honden het hele jaar door los. Het bovenste deel van het losloopgebied loopt langs de kreek en heeft leuke paadjes en veel plekken waar de honden makkelijk het water in kunnen. Het losloopgebied loopt tot halverwege het wandelpad, dan moeten honden even aan de lijn zodat de reeën niet worden opgejaagd richting de doorgaande weg. Een heel rondje van 3 km om de kreek lopen kan, mits de hond dit stukje is aangelijnd. Het onderste deel van het losloopgebied loopt vanaf de parkeerplaats aan de trailerhelling tot de uitkijktoren op het caisson. Je wandelt hier over een oude zeedijk met prachtig uitzicht over de Oosterschelde.

    Stellendam (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 11,22km
    Naast de haven van Stellendam bevind zich een fijn natuurstrand waar honden het hele jaar door los mogen rennen, zwemmen en ravotten. Het Deltastrand Buitenhaven begint links van de haven en is zo'n 2 km lang tot het strand „de Kwade Hoek“.

    Rockanje - Haringvliet (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 14,67km
    Quackstrand - tussen Rockanje en de Haringvlietdam kunnen honden loslopen. Let wel op dat op sommige plaatsen de honden aangelijnd moeten zijn. P. bij Quakjesstrand. Onder voetganger tunnel door: Zandloper, tot het strand en rechtsaf. Losloopgebied.

    Strand Rockanje (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 14,79km
    Een gezellige plek op het strand waar de hond heerlijk kan rennen, gevolgd door een smakelijke kop koffie of warme chocolademelk met slagroom in een strandtent. Honden zijn op dit strand welkom om vrij rond te lopen.

    Quackstrand Hellevoetsluis (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 14,93km
    Een fijn strandje, ideaal voor gezinnen met jonge kinderen vanwege de overzichtelijkheid. Er is gratis parkeergelegenheid. Het water is afgezet met een ballenlijn. In de zomer kan het er behoorlijk druk zijn bij hoge temperaturen, dan zijn honden niet toegestaan. In het laagseizoen is het toegestaan om er met je hond te wandelen. Een tip voor hondenliefhebbers: via het fietstunneltje naar de zeekant loop je naar het Strand Rockanje. Hier is het in de zomer heerlijk voor de honden om te zwemmen.

    Boswachterij Westerschouwen (Burgh-Haamstede) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 17,20km
    Het losloopgebied bij Boswachterij Westerschouwen is vrij klein, maar honden kunnen hier heerlijk rennen en spelen. Het losloopgebied is op de strook achter de kampeerterreinen tussen de bosrand en het ruiterpad bij de Adriaan van der Weijdeweg. Aan het einde van het losloopgebied gaat het pad over in een groot bosgebied met beekjes en enkele waterpartijen. Ook hier mag lekker met de hond gewandeld worden, mits deze is aangelijnd.

    Hellevoetsluis (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 17,68km
    Hondenstrand in Hellevoetsluis

    Rotterdam  (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 17,80km
    Het Maasvlaktestrand bij Rotterdam is een geweldig losloopgebied langs de randen van de nieuwe Maasvlakte van maar liefst 7 km lengte. Schoon en breed strand. Geschikt voor alle activiteiten. Veel parkeerruimte, zelfs zomers relatief gezien rustig. Honden mogen hier in de wintermaanden (oktober t/m april) overal loslopen. In de overige maanden geldt voor het zuidelijke deel van het strand dat honden alleen los mogen als er geen badgasten zijn. Op het noordelijke deel (dit is het activiteitenstrand) mogen honden het hele jaar los mits ze goed onder appèl staan.

    Strand Nieuw-Haamstede (Burgh-Haamstede) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 17,82km
    Op het westelijke puntje van Schouwen-Duiveland ligt één van de rustigste en mooiste stranden van Nederland. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen honden er loslopen, vanaf 1 mei moeten ze tussen 10.00 en 19.00 uur aan de lijn. Een uitzondering geldt op het Verklikkerstrand, daar moet uw hond vanaf 1 april tot en met 15 september uw hond de gehele dag en nacht aangelijnd zijn in verband met zeldzame vogels.

    Krekengebied (Ouwerkerk) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 18,52km
    In het Krekengebied in Ouwerkerk mogen honden loslopen te noorden van de Baalpapenweg . In het gebied ten zuiden van deze weg (aan de kant van het Watersnoodmuseum) moeten honden aan de lijn. Vanaf Ouwerkerk gezien ligt het losloopgebied links langs de weg . Je kunt een rondwandeling van ongeveer 3 km maken die geheel langs de kreek loopt. Het is een mooi stuk natuur met veel water dat na regen erg drassig kan zijn (laarzen zijn dus handig), honden mogen helaas niet zwemmen in het water.

    Grevelingendam (Bruinisse) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 19,01km
    Recreatieterrein Grevelingenstrand op de Grevelingendam heeft een losloopgebied aan het eind van de Strandweg. Op de overige strandjes en op het lange zandstrand aan de andere kant van de dam mogen honden alleen loslopen tussen oktober en april. Na april moeten honden aan de lijn.

    Strand Sint-Annaland (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 24,63km
    Het strand van Sint-Annaland is een hondvriendelijke bestemming waar honden het hele jaar door welkom zijn. Van 1 mei tot 1 oktober moeten honden aangelijnd zijn. Het strand ligt op korte loopafstand van een grote parkeerplaats, de jachthaven, een supermarkt, een slagerij, een bakker en gezellige terrasjes. Er zijn bankjes om te ontspannen, wandel- en fietspaden en een openbaar toilet (tegen betaling). Bij eb zijn er 's ochtends vaak zeehonden te zien zonnen op de zandbanken.

    Strand Hoek van Holland (Hoek van Holland) (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 27,42km
    Op het meest zuidelijke stuk van het strand mogen honden het hele jaar los. Dit stuk ligt tussen het verkeersbegeleidingscentrum Rivierkant (te herkennen aan de gele radarmast) en de Nieuwe Waterweg. Voor het overige deel van dit grote strand geldt dat honden tussen 1 oktober en 1 mei de hele dag los mogen lopen. Na 1 mei zijn honden op dit deel van het strand niet toegestaan tussen 9.00 en 19.00 uur. Na dit tijdstip mogen honden wel los op dit stuk strand. Let op dat er strenge controles kunnen zijn.

    Hondenspeelplaats Dierist (Sint Maartensdijk, Tholen (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 27,82km
    In het stadje Sint Maartensdijk op het eiland Tholen is een leuke hondenspeelplaats aangelegd. Voor verdere info en openingstijden, klik op de links.

    Noordzeestrand (Vrouwenpolder) (Zeeland) - afstand tot vakantiewoning: 28,57km
    Het Noordzeestrand in Vrouwenpolder is één van de mooiste, schoonste en breedste stranden van Nederland. Tussen 15 september en 1 mei mogen honden de hele dag los op het strand. Na 1 mei zijn honden linksaf (richting Vrouwenpolder) overdag in het badseizoen verboden. Rechtsaf zijn honden in het badseizoen overdag aangelijnd wel welkom.

    Slag Vlugtenburg (‘S-gravenzande) (Zuid-Holland) - afstand tot vakantiewoning: 29,90km
    Bij Slag Vlugtenburg zijn aan de linkerkant honden het hele jaar toegestaan en mogen ze lekker rond rennen! Ook zijn er voldoende parkeerplekken en strandtenten aanwezig.

    Hondvriendelijke restaurants en andere horeca binnen 10 km
    Strandpaviljoen Brouw - Brouwersdam (afstand tot vakantiewoning: 3,07km)

    Gelegen aan de Noordzeekant van de Brouwersdam. Een knusse plek waar honden meer dan welkom zijn met een eigen menu. Geniet van dagverse vis, lokaal geteelde groenten en een warme sfeer – ook in de winter bij de open haard.

    Brouwersdam Buitenzijde 20 3253 MM Ouddorp


    Beachclub Perry’s - Scharendijke (afstand tot vakantiewoning: 6,11km)

    Bij Beachclub Perry’s krijgt je hond echt een VIP-behandeling met een speciale hondenmenukaart. Denk aan een kwispelbiertje en een zalmwokkel. Voor jou als baasje is er een gevarieerde kaart en een prachtig uitzicht op zee.

    Strand Brouwersdam 1, 4322 NR Scharendijke





    Beschikbaarheid

    Uw gekozen periode


    maandag 1-6-2026
    aankomst (16:00)
    woensdag 3-6-2026
    vertrek (10:00)
    Andere datum?
    € 1.342,50details
    Boek nu



    Heeft u interesse in de woning, maar is de woning (nog) niet beschikbaar? Stel dan onze beschikbaarheids-alert in en ontvang bericht als het huis beschikbaar komt.


    Optionele services

    De volgende optionele services kunnen na de boeking eenvoudig worden toegevoegd in uw account of u stuurt ons een e-mail.

    Laat elke ochtend een luxe ontbijt bezorgen :
    €21.50/persoon/nacht
    Extra campingbedje :
    €10.00/stuk
    Kinderstoel :
    €5.00/stuk

    Prijs inclusief:
    Eindschoonmaak
    Eindschoonmaak inclusief
    Bedlinnen (opgemaakt bed)
    Huisdieren
    Reserveringskosten
    Handdoekenpakket inclusief
    Servicepakket
    Keukendoekenpakket
    Service pakket
    Toeristenbelasting
    Handdoekenpakket
    Badmat incl (1 per badkamer)
    Schade Garant Villa's


    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.