Van Hoof - aankomst: 1/2/2025 We waardeerden het dat het toilet apart was van de hoofdbadkamer
|
Lageman - aankomst: 29/4/2022 Huisje en het park was netjes, lekker dicht bij het strand. Topweekend gehad.
|
Raber - aankomst: 1/10/2021 Zeer mooi rustig complex niet ver van het prachtige strand.
|
Mr Steer - aankomst: 20/8/2021 Mooi park en verblijf. Mooie omgeving en redelijk dicht bij het strand. Personeel erg aardig.
Zeker een bezoek waard.
|
Tepass - aankomst: 5/7/2021 Onze accommodatie was echt onberispelijk, we hebben genoten van ons verblijf en het park was zeer goed onderhouden.
|
Ms De Ligt - aankomst: 14/6/2021 Fantastisch huisje Niets meer te wensen Prachtig park Ligging ideaal !!
|
Mr Schraa - aankomst: 4/6/2021 Genieten met volle teugen. Uiteraard werkt het weer ook mee.
|
Smit - aankomst: 4/6/2021 Alles is prima bevallen, we hadden de eerste dag wel mieren in het huisje, maar bij de receptie kregen we gelijk een spuitbus en mierenlokdoos mee zonder betaling. De volgende dag kwam er nog iemand checken of er nog overlast was. Maar dat was niet het geval prima service en nabehandeling. We treffen het ook met schitterend weer. Heerlijk gewoon.
|
Mr Lugtig - aankomst: 31/5/2021 Hele mooie accommodatie. Alles ruim opgezet
|
Jongen - aankomst: 17/5/2021 Mooi huisje alleen niet echt goed gepoetst. Accomodatie verder oké alleen vertrek voor 10.00uur erg vroeg
|
Mr van Riessen - aankomst: 30/4/2021 Bij aankomst werd er harde muziek gedraaid bij de fietsenverhuur. Er stond zelfs een muziekbox buiten. Bij navraag bleek men dit normaal te vinden. Ook het team dat de kinderen vermaakte zette daarbij boxen buiten waaruit harde popmuziek kwam. Toen wij daarover klaagden werd ons gemeld dat dat hier gebruikelijk is op het terrein. Als troost werd ons gemeld dat het niet de hele dag door zou gaan. Van uitzetten van de muziek was echter geen sprake. We zaten vlakbij de ingang. Ons werd gezegd dat we, als we harde muziek niet op prijs stelden, een andere plaats op het terrein hadden moeten kiezen. Van keuze was echter bij de reservering van het huisje in het geheel geen sprake geweest. Dat had ons tevoren ook verbaasd. We vernamen pas waar ons huisje precies lag op het terrein, toen we het gehele bedrag betaald hadden. Tenslotte verbaasde het ons dat er geen
mogelijkheid was om afval te scheiden, terwijl we wel zagen dstplastix.bikvoorbeeld in Ouddorp apart opgehaald werd. Ons advies dus voor dit terrein:1 gooi die muziekboxen weg: mensen ken hier voor hun rust 2 maak het mogelijk om papier, blik, plastic en compost te scheiden.
|
Kivit - aankomst: 22/3/2021 HET IS EEN MOOI PARK
SCHOON 'RUSTIG EN TOCH LEVENDIG
MOOI SCHOON HUIS
KLANTEN SERVICE IS OOK ERG GOED EN VRIENDELIJK
WIJ ZIJ ERG TEVREDEN OVER DIT PARK
|
Annie - aankomst: 22/3/2021 Het is een schoon en net park Rustig en toch levendig,Het huis was prachtig Bij de receptie heel klantvriendelijk Mooi gelegen Een aanrader
|
E,Tom - aankomst: 28/12/2020 Prachtig goed verzorgt huisje nabij het strand, in een mini villa parkje
|
Tom - aankomst: 28/12/2020 Ruim opgezet huisje met twee slaapkamers met eigen badkamers. Handig met tieners.
|
Mr Raab - aankomst: 11/10/2019 De late aankomst was geen probleem dankzij de pincode voor de voordeur van het huis. De zeer rustige ligging en de nabijheid van het strand moeten worden benadrukt.
|