Thuiswinkel platform gecertificeerd Kiyoh reviews
869 reviews
Mijn vakantie ()
Add to favourites

Luxe villa met fantastisch zeezicht

Huiscode:
HOPV-ES-4032
5 Non Smoking

Omheinde tuin:
Nee
Aantal sterren:
Klantwaardering:
9,0 (44 reviews)
Type:
Villa
Regio:
Costa Brava
Plaats:
L'Escala
Personen:
8
Honden :
5
Slaapkamers:
4
Badkamers:
3
Airco:
Ja
Oppervlakte:
316m²
Energielabel:
0
Wifi:
Nee
Op een vakantiepark:
Nee
Afstand tot strand:
0,50 km
Privé zwembad:
Ja
De woning wordt u aangeboden door: Belvilla
Zwembad informatie
  • privé
  • Vragen?

    magnetron
    tv
    vaatwasser
    privé zwembad




    Beschrijving
    Deze luxe villa met uitzonderlijk uitzicht op zee biedt een elegante en privé-retraite voor maximaal acht gasten. De villa beschikt over vier slaapkamers - drie met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden - waardoor het ideaal is voor gezinnen of groepen. Eén kleine hond (tot 10 kg) is welkom in de villa tegen een toeslag per nacht. Gasten kunnen genieten van de prachtig aangelegde tuin, drie ruime terrassen en een opvallend overloopzwembad dat lijkt over te lopen in de Middellandse Zee. De omgeving is perfect om buiten te eten, te ontspannen en in alle privacy te genieten van het kustlandschap. De villa ligt in de exclusieve wijk Cala Montgó aan de Costa Brava, op slechts een korte loopafstand van een ondiep zandstrand dat ideaal is voor kinderen. De omgeving biedt een mix van natuur en activiteiten, waaronder wandelpaden in het nabijgelegen natuurpark Montgrí. Gasten vinden er ook mogelijkheden voor watersport, fietsen en vissen. De locatie combineert prachtige landschappen met cultureel erfgoed, terwijl lokale restaurants en essentiële voorzieningen gemakkelijk bereikbaar zijn, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor zowel ontspanning als avontuur. De villa beschikt over een aparte, volledig uitgeruste keuken met moderne apparatuur en keukengerei, perfect om thuis maaltijden te bereiden. Er zijn twee complete badkamers - één met een bad en één met een douche - en een extra toilet. Tot de voorzieningen behoren airconditioning, verwarming, internettoegang, beddengoed (inbegrepen in de schoonmaakkosten) en optionele extra's zoals handdoeken, badlakens, babyspullen en een late check-in service. (Let op: Het gemeenschappelijke zwembad is uitsluitend beschikbaar in juli en augustus.)

    Belangrijk
    Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan

    Indeling
    keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, ), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(toilet), Tuinmeubilair, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, BBQ, zwembad(privé), strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp, haardroger, Sea view

    De huurder dient minimaal 21 jaar te zijn om deze woning te kunnen huren.
    Licentienummer
    HUTG-007862

      Het vakantiehuis


    Bos:
    -
    Centrum:
    -
    Meer:
    14,00 km
    Supermarkt:
    -
    Restaurants:
    0,85 km
    Openbaar vervoer:
    -
    Uitgaan:
    -
    Aan zee:
    0,50 km

    Ervaringen met honden voor deze accommodatie

      Groenendaal - aankomst: 22/4/2025
    We waardeerden de optie om onze kleine hond mee te nemen, De tuin was perfect voor hem om rond te lopen,


    Overige ervaringen voor deze accommodatie

      Benedetti - aankomst: 2/5/2025
    Het privézwembad was voor ons een complete verandering. We brachten daar het grootste deel van onze tijd door, genietend van de prachtige omgeving,


      Goossens - aankomst: 30/4/2025
    Het was een genot om in de keuken te koken. Dankzij de inductiekookplaat en het ruime aanrechtblad was het bereiden van maaltijden eenvoudig en plezierig.


      Delannay - aankomst: 30/4/2025
    Het privézwembad was een hoogtepunt van ons verblijf. We hebben urenlang gezwommen en genoten van de zon. Het terras is perfect om te zonnebaden.


      Eide - aankomst: 30/4/2025
    De föhn in de badkamer was een fijne extra, het zijn de kleine dingen die een verblijf comfortabeler maken,


      DEGRADOT - aankomst: 29/4/2025
    Het ontwerp van de villa is smaakvol en gastvrij, we voelden ons er thuis, de wasmachine was handig om onze kleren fris te houden tijdens ons verblijf,


      Thunholm - aankomst: 29/4/2025
    De slaapkamers zijn comfortabel en ruim, we hebben elke nacht heerlijk geslapen, de villa is ook erg rustig, wat we op prijs stelden,


      Lourens - aankomst: 29/4/2025
    We waardeerden de kleine details zoals de koffiezetapparaat en de waterkoker, Het maakte onze ochtenden zoveel beter,


      Blankenship - aankomst: 28/4/2025
    Het infinity-zwembad was perfect om af te koelen na een dagje verkennen. We hebben er veel tijd doorgebracht.


      Lind Andersson - aankomst: 28/4/2025
    De villa in L'Escala is een fantastisch toevluchtsoord! Het privézwembad was een hoogtepunt voor ons gezin en we vonden het heerlijk om te ontspannen op het terras. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden,


      Hausvik Trædholm - aankomst: 28/4/2025
    Ik waardeerde de moderne voorzieningen in de keuken, de sapcentrifuge was een leuke toevoeging voor verse sinaasappelsap in de ochtend, al met al een zeer handige plek om te verblijven,


      Acharya - aankomst: 28/4/2025
    Het balkon biedt een fijne plek om te ontspannen met een boek, de tuin is ook een heerlijke plek om 's avonds te ontspannen,


      Zimmerman - aankomst: 28/4/2025
    De villa is goed gelegen voor zowel ontspanning als avontuur. We hebben watersporten en wandelen geprobeerd en alles was binnen handbereik.


      Wróbel - aankomst: 27/4/2025
    De villa is goed uitgerust voor een familievakantie, de kinderen vonden de tv in de woonkamer geweldig en wij genoten van de familiefilmavonden,


      Mod`Huit - aankomst: 27/4/2025
    De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was. We vonden het heerlijk om op het terras te ontbijten, met uitzicht op de oceaan.


      Warmuth - aankomst: 27/4/2025
    We vonden de toegang tot nabijgelegen wandelpaden erg prettig. Het was leuk om ontspanning te combineren met buitenactiviteiten.


      Wroldsen - aankomst: 27/4/2025
    Al met al een fantastische plek om te verblijven. De combinatie van luxe en comfort maakte onze vakantie onvergetelijk.


      Valen - aankomst: 26/4/2025
    We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa. De nabijheid van het strand was perfect voor onze kinderen en de supermarkt in de buurt maakte boodschappen doen gemakkelijk.


      Fiske - aankomst: 26/4/2025
    Ruim en comfortabel, deze villa heeft alles wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf. De tuin is prachtig en we genoten van onze ochtendkoffie op het balkon.


      Junker - aankomst: 26/4/2025
    Bij aankomst waren we onder de indruk van de netheid van de villa, alles was in orde en klaar voor ons,


      Eikelboom - aankomst: 26/4/2025
    Het hebben van een volledig uitgeruste keuken maakte ons verblijf aangenamer, We konden maaltijden bereiden en deze op het balkon genieten,


      Pannen - aankomst: 26/4/2025
    Deze woning is ideaal voor gezinnen. Met vier slaapkamers hadden we voldoende ruimte. Het privézwembad was een geweldige extra, vooral op warme dagen.


      Asaa - aankomst: 26/4/2025
    De accommodatie voelde luxueus aan, maar was toch heel huiselijk. Het had alle voorzieningen die we maar konden wensen.


      Collard - aankomst: 25/4/2025
    Het uitzicht vanaf het terras is adembenemend! We hebben elke avond genoten van de zonsondergang boven de bergen. De villa zelf is prachtig ingericht en zeer ruim.


      Radtke-Braren - aankomst: 25/4/2025
    De indeling van de villa is zeer functioneel, de open keuken en woonkamer maakten het voor iedereen gemakkelijker om samen te komen,


      Kortemme - aankomst: 25/4/2025
    Het strand ligt op korte loopafstand, wat geweldig was voor onze kinderen. Ze vonden het heerlijk om in het ondiepe water te spelen,


      Kruk - aankomst: 24/4/2025
    Ruim en comfortabel, deze villa was een geweldige keuze voor onze groep. De slaapkamers waren gezellig en we waardeerden de airconditioning op warme dagen.


      Kysler - aankomst: 24/4/2025
    Kortom, een geweldige ervaring! De villa heeft een mooie balans tussen comfort en functionaliteit, waardoor het een perfecte keuze was voor onze vakantie,


      Gosselt - aankomst: 24/4/2025
    De villa ligt in een rustige omgeving, wat zorgde voor een vredige retraite, We hebben genoten van de rust en privacy die het bood,


      Pecile - aankomst: 23/4/2025
    Een prachtige villa met een grote keuken, we hebben meerdere maaltijden gekookt en vonden alles wat we nodig hadden, van de vaatwasser tot het koffiezetapparaat,


      torresin - aankomst: 23/4/2025
    De airconditioning was een uitkomst tijdens ons verblijf. De villa is ruim en heeft een prettige indeling, waardoor het gemakkelijk is om samen te genieten.


      Curcio - aankomst: 22/4/2025
    Ik heb genoten van het ontspannen in de tuin terwijl de kinderen speelden. De locatie is ook fantastisch, op slechts een korte loopafstand van het strand.


      Deschamps - aankomst: 21/4/2025
    We hebben genoten van de nabijheid van zowel zand- als rotsstranden. Het was fijn om mogelijkheden te hebben om te zwemmen en te zonnebaden.


      Swiatoszczyk - aankomst: 21/4/2025
    We waren onder de indruk van de netheid van de accommodatie, alles voelde fris en goed onderhouden aan, wat bijdroeg aan ons comfort,


      Thies - aankomst: 21/4/2025
    We waren dol op de buitenruimte! De tuin en de barbecue waren perfect voor familiebijeenkomsten. De kinderen genoten van het zwembad terwijl wij ontspanden op het terras.


      Nilsson - aankomst: 21/4/2025
    De villa is ruim genoeg voor een grote groep en de indeling paste goed bij onze behoeften. Iedereen had zijn eigen ruimte,


      Deprez - aankomst: 21/4/2025
    Het infinity-zwembad geeft echt het gevoel dat je in de zee springt. Het was een unieke ervaring die we niet zullen vergeten.


      Coatrile - aankomst: 20/4/2025
    Het tuinmeubilair was comfortabel en ideaal om buiten te eten. Wij vonden het heerlijk om op het terras te ontbijten.


      Dommermuth - aankomst: 20/4/2025
    De airconditioning werkte goed en hield ons koel tijdens ons verblijf. Het was een opluchting na een lange dag op het strand.


      Mouillet - aankomst: 20/4/2025
    Het terras was onze favoriete plek, we brachten er uren door genietend van het uitzicht en de frisse lucht,


      Winzor - aankomst: 18/4/2025
    Over het algemeen een heerlijk verblijf. De villa was schoon en had alles wat we nodig hadden, inclusief een vaatwasser en wasmachine.


      Björkenor - aankomst: 18/4/2025
    Wat een fantastische villa! Het overloopzwembad is een hoogtepunt en het uitzicht op zee is adembenemend. Perfect voor onze familievakantie!


      Pumberger - aankomst: 18/4/2025
    De sapcentrifuge was een leuke toevoeging! We maakten elke ochtend verse sappen om de dag te beginnen,


      Casanova Ruiz - aankomst: 18/4/2025
    We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van het nabijgelegen natuurreservaat. De locatie van de villa is uitstekend voor zowel ontspanning als avontuur.


      Reitz - aankomst: 17/4/2025
    We vonden de lokale eetgelegenheden erg handig. Het was fijn om een selectie restaurants in de buurt te hebben.


      Machota García - aankomst: 17/4/2025
    Een zeer praktische plek om te verblijven. De koelkast en vriezer waren groot genoeg voor onze boodschappen, en de magnetron maakte snelle maaltijden gemakkelijk,


      Polerowicz - aankomst: 17/4/2025
    De tuin is prachtig aangelegd, het was een fijne plek om te ontspannen met een boek,


      Biken - aankomst: 16/4/2025
    De ligging is ideaal om L'Escala te verkennen. We maakten dagtochtjes naar bezienswaardigheden in de buurt en keken er altijd naar uit om terug te keren naar de villa.


      Martinsgård - aankomst: 16/4/2025
    De villa ligt in een rustige woonwijk, waardoor het verblijf vredig was. We hebben genoten van de lokale restaurants en de nabijgelegen supermarkt.


      Barlik - aankomst: 16/4/2025
    Het uitzicht vanaf het terras is schitterend, vooral tijdens zonsondergang. Het was een geweldige plek om 's avonds met vrienden een drankje te doen.


      Svensson - aankomst: 16/4/2025
    De ligging is perfect! Op slechts een korte loopafstand van het strand en dichtbij een supermarkt. De villa is goed onderhouden en heeft een gezellige sfeer.













































































    Deze woning heeft op dit moment geen actuele beschikbaarheid.

    Deze website gebruikt cookies
    Hondenopvakantie.nl en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.